Головна » Корисні статті про меблі » Кімната для двох дітей - красива економія простору

Кімната для двох дітей - красива економія простору

Сім'я, в якій є дитина - особлива. Дитина робить повсякденне життя незвичайним, дарує радість і вимагає постійної уваги. А от якщо вам пощастило в два рази більше і у вас не одне, а пара чарівних малят, то обсяг радості і клопоту збільшиться вдвічі.

Мабуть, перше, що не буде давати спокою батькам - як облаштувати кімнату для однаково улюблених, але таких різних бешкетників? Адже для сну, відпочинку, ігор та занять виділена всього одна кімната. Якщо на перший погляд це завдання буде здаватися нерозв'язним, не зневіряйтеся. Чи не ви перші стикаєтеся з питанням створення функціонального інтер'єру дитячих кімнат на обмежених квадратних метрах житлової площі. А значить, шляхом практичних і теоретичних пошуків, способи вирішення цієї дилеми були знайдені.

Як підібрати меблі в дитячу кімнату для одностатевих дітей

Це, до слова сказати, набагато простіше, ніж облаштовувати житло для дівчинки і хлопчика. Вам варто просто врахувати вік хлопців, поговорити про їх смаки, уподобання, побажання. Це направить вас в потрібне русло. Далі, визначтеся з тим, якій системі меблів ви віддаєте перевагу. Якщо кімната досить простора, то можна зупинити вибір на однорівневих меблях. Односпальні ліжка, причому не обов'язково однакові, встановлюються на відстань тумби або в різних кінцях кімнати. Психологи не радять поєднувати дитячі ліжка, щоб не порушувати особистого простору і не створювати надмірної прив'язаності. Досить того, що хлопці знаходяться в одній кімнаті. Вибираючи однорівневі меблі, пам'ятайте, що вам також потрібно буде вміщати робоче місце (а краще не одне, а два) і залишити майданчик для ігор.

У випадку, коли площа кімнати залишає бажати більшого, вдамося до зонування за допомогою дворівневих меблів. Спальні куточки та двоярусні ліжка для дітей сьогодні представлені у величезному асортименті. Повірте, вам буде з чого вибрати. Ліжка можуть перебувати паралельно один над одним або ж перпендикулярно. Кращий варіант вам підкаже планування кімнати. Враховуйте, що ліжка не повинні загороджувати вікна. Що стосується колірної гамми, то це традиційні для хлопчаків відтінки синього в поєднанні з яскравими фарбами. Дизайн сучасних дитячих меблів дуже оригінальний. Вони можуть бути стилізовані під морську тематику, оформлені у вигляді серіальних супергероїв або бути нейтральними. Дитячі ліжка у вигляді машинок, літаків, космічних кораблів вже перестали бути нововведенням, але як і раніше користуються популярністю.

Одна кімната для хлопчика і дівчинки

Вибір дитячих меблів для хлопчика і дівчинки - ось це вже серйозно. Навіть якщо хлопці дуже дружні і мають спільні захоплення, варто подумати над поділом кімнати на дві зони. Або, не проявляючи творчої думки, виконати дитячу кімнату в нейтральному варіанті. Але все ж, постарайтеся не позбавляти хлопців індивідуальності, до того ж, з часом, їм обов'язково захочеться мати свій куточок у загальній кімнаті. Як бути? Купуйте дитячі меблі різного кольору. При цьому, звичайно ж, зверніть увагу на сполучуваність відтінків. Поділ простору за допомогою кольору - найпростіший і прийнятний варіант з усіх наявних. Продовжіть цю тенденцію і щодо стін, підлоги, стелі. Таким чином, ви зможете позначити умовні кордони дівочого царства і «чоловічої» території. Що стосується меблів, то тут також будуть відмінно виглядати двоярусні дитячі меблі.

Таким чином, за допомогою якісних і красивих меблів, можна легко вирішити питання з облаштуванням кімнати для улюблених дітей. І, звичайно ж, не забувайте перевіряти якість матеріалів, з яких виготовлені дитячі меблі.