Головна » Корисні статті про меблі » Практичні прикраси для спальні

Практичні прикраси для спальні

Кожен предмет інтер'єру в спальні - це ціла історія. Історія пошуку, вибору, декорування, гармонійного співіснування з іншими елементами кімнати. Звичайно ж, всі меблі мають свою основну практичну функцію і лише на другому плані з'являється перспектива декору. Якою би красивою не була шафа або ліжко, ми завжди зробимо вибір на користь зручності.

Але є особлива категорія меблів для спальні, яка створена, щоб дарувати красу. Туалетні столики - найулюбленіша жінками річ інтер'єру. Саме вони стають центральним місцем для наведення естетичного порядку. І ця традиція живе вже протягом не одного століття. Починаючи з класичної спальні і закінчуючи сьогоднішнім днем, туалетний столик незмінно прикрашає кімнату, в якій живе жінка.

Найчастіше туалетний столик поставляється разом зі спальним комплектом. Виконані в єдиному стилі, оформлені одними матеріалами, такі меблі стають невід'ємним атрибутом приміщення. Шкода, що дозволити собі туалетний столик можуть лише ті, хто не обмежений квадратними метрами житла. Однак це не зовсім так! Навіть сама компактна спальня може вмістити акуратний туалетний столик з красивим дзеркалом і зручним пуфиком.

Для цього варто розібратися в різних моделях, представлених на сучасному меблевому ринку. Найчастіше зустрічається консольний туалетний столик, який може бути досить значних розмірів. Але разом з тим він буде і дуже місткий, адже вам потрібно десь зберігати свою косметику, різні інструменти для догляду за волоссям та інші «знаряддя» краси. Такий варіант столика має не тільки висувні ящики, але і тумби, куди можуть поміститися досить великі речі. А ось мініатюрні моделі не відрізняються такою місткістю, вони мають висувні шухлядки скромних розмірів, які найкраще підійдуть для зберігання прикрас.

Дзеркало на туалетному столику - предмет особливої розмови. Найчастіше престижні моделі не комплектуються дзеркалами і їх потрібно підбирати самостійно, але є й готові комплекти. Який варіант краще - сказати складно. Адже якщо ви мріяли про велике трбохсекційне дзеркало бронзового відтінку, то легко зможете втілити ідею в життя, а не задовольнятися стандартною комплектацією. Однак підбір таких елементів як дзеркало, пуф або банкетка - це справа, яка потребує особливої уваги і підходу. Дзеркало обов'язково має бути високої якості, щоб кожен раз, дивлячись на своє відображення, ви бачили реалістичну картину, а не спотворення дійсності.

Вибираючи туалетний столик, звертайте увагу на кожну дрібницю. Висота стільниці, кут огляду дзеркальних стулок, поверхня стола, фурнітура, матеріал та інші деталі, здатні зробити використання меблів приємним і довговічним.

Меблі на замовлення
Меблі - це невід'ємна частина інтер'єру нашого дому. І не завжди стандартні рішення підходять нам. В такому випадку на допомогу приходять меблі на замовлення у Львові. Адже замовивши індивідуальні меблі Ви зможете втілити всі свої мрії у реальність.