Головна » Корисні статті про меблі » Який тип матрацу кращого всього підійде Вам?

Який тип матрацу кращого всього підійде Вам?

Кожна людина має унікальну будову тіла і немає такого ідеального матраца, який підходив би для всіх без винятку. І хоча на сьогоднішній день існує безліч матраців різних варіацій, які виготовлені з різних матеріалів і тканин високої якості, кожному індивідууму варто вибирати матрац "під себе". Так що ж Ви виберете: твердий матрац, який передбачає максимальну підтримку скелета або м'який, що славиться своєю обтічністю і згодом зручністю? Якщо Ви не впевнені - нічого страшного, Ви не самотні в цьому питанні. Лежачи на матраці в магазині протягом декількох хвилин в демонстраційному залі просто не вистачає часу, щоб визначити, чи є це тим видом підтримки, в якому ви будете потребувати протягом наступних кількох років.

Як правило, більші люди схильні вибирати більш твердий матрац, тому що вони найкраще витримують великі навантаження і створюють мінімальну обтічність.

Невеликі люди повинні спробувати більш м'які матраци, тому що їх вага дозволяє їм зручніше розташуватися. Однак, якщо ви виявили, що маєте хронічні болі в спині, більш твердий матрац може допомогти послабити тиск від стегон та нижньої частини спини.

Який же вид матраца є оптимальним для Вас?

пружинні матраци

До цих пір найпопулярнішим вибором є пружинний матрац. Він має пружинну зону в основі, а його вершина покрита комфортним шаром, який може бути виготовлений з різних пін і волокон. Тип використовуваних матеріалів визначає твердість матрацу. Для пружинної системи, котушки можуть бути або індивідуально упаковані, що зменшує кількість руху, що передаються між котушками або відкриті котушки, які передають рух один одному і схильні більш швидко зношуватися. Багато брендів роблять гібридні матраци, які поєднують піни з ефектом пам'яті і пружинні технології.

Матраци з піни з ефектом пам'яті

Матраци з піни з ефектом пам'яті виготовлені з в'язкої пружної піни і можуть забезпечити комфорт без допомоги котушки. Пам'ять піни має додаткові переваги і в змозі відповідати структурі тіла сплячого за рахунок температури його тіла.

латексні матраци

Латексні матраци завойовують все більшу популярність за останні кілька років, оскільки вони відчутно падають в ціні. Унікальна конструкція латексного матраца дозволяє миттєво реагувати на тіло і забезпечує високий рівень комфорту, забезпечуючи вирівнювання хребта. Ці якості дозволяють спіненого латексу використовуватися в якості системи підтримки замість традиційних пружинних. Латексні матраци відмінно підходять для людей, які страждають алергією, тому що вони є гіпоалергенними і не накопичують пил, а також відомі відмінною повітропроникністю.

водні матраци

Водні (або водяні) матраци стали дико популярні в 70-х і 80-х, і, хоча вони виглядають як звичайні матраци, вони мають внутрішній шар води, або вода заповнює труби для системи підтримки. Водяні матраци стали популярними, тому що вони запропонували відповідні зручності і м'якість у той час, як традиційні матраци були набагато твердіші. Хоча колись водні матраци були переважними для сну людей, що страждають проблемами зі спиною, сучасні технології, здебільшого такі як піна пам'яті і латекс, відправили їх в далеке минуле.