Головна » Корисні статті про меблі » Корпусні модульні меблі - конструктор для дорослих

Корпусні модульні меблі - конструктор для дорослих

Якщо порівнювати інтер'єр минулого «радянського» часу і сьогоднішні моделі, представлені на сучасному меблевому ринку, то однозначно можна сказати про переосмислення поняття краси, зручності і комфорту. Звичайно, це пов'язано і з новими технологіями. Але, все ж, більшою мірою змінився сам підхід до організації простору, ніж виробничий аспект.

Справжній переворот в меблевій індустрії справила модульна система меблів. Для тих, хто звик бачити корпусні меблі в типізованих певних наборах, модульні меблі стануть небувалим чудом.

Що являють собою модульні корпусні меблі?

Це все ті ж корпусні меблі, але представлені для вільного вибору у вигляді окремих предметів інтер'єру, які можна поєднувати за власним бажанням. Наприклад, меблі у вітальню. Звичний нам варіант - гарнітур, всі частини якого складають єдине і неподільне ціле. У модульному ж варіанті це буде кілька шаф, полиць, навісних шафок, з яких легко можна створити повноцінний об'єкт. Згадайте дитячий конструктор або кубики, легко складаються в потрібну фігурку. Так і тут, ви можете змінювати черговість секцій в шафах, чергувати той чи інший елемент, варіювати висоту кожного навісної шафи по-своєму бажанню і виходячи з вимог приміщення.

Чому модульні корпусні меблі завоювали любов покупців?

Все дуже просто! Адже немає нічого більш цінного, ніж свобода вибору і оригінальність. А завдяки такому модульному підходу до облаштування житла, ви отримуєте мінімум обмежень до дії. Як правило, модульні меблі представлені у великому асортименті, а кількість «складових частин» може досягати 10-15 предметів. Тому для кожного покупця з'являється можливість придбати свій унікальний набір корпусних меблів і при цьому не витрачати час і гроші на індивідуальне виробництво. Раніше така можливість могла бути реалізована лише шляхом самостійного підбору кожного предмету меблів окремо. Що й казати, гарний інтер'єр таким шляхом давався дуже великими витратами часу і сил, адже з'єднати меблі різних виробників в один гармонійний інтер'єр не так-то просто. А от у випадку з вільними модулями справа йде куди райдужно. Адже набір має однакову кольорову гаму, фактуру і матеріал. І це не завжди однотонні меблі, а значить, у вас з'являється ще одна можливість проявити свій дизайнерський талант, поєднуючи колірні відтінки.

Будь-які меблі повинні бути якісними.

Захопившись підбором кубиків для вашого конструктора, ви можете випустити з уваги головне - якість виробів. Не варто забувати, що модульні системи, як представник корпусних меблів, складається з окремих плит ДСП або інших матеріалів, ширина яких не повинна бути менше 18 мм. Така цифра стане запорукою міцних шаф і, як наслідок, тривалої експлуатації. Кріплення, кромка, покриття, матеріал виробу - все це важливо врахувати на першому етапі вибору і лише потім приступати до розглядання естетичного боку. Уважно вивчіть документацію на обрані меблі, це дозволить уникнути розчарувань.