Головна » Корисні статті про меблі » Ексклюзивна шафа-купе: оздоблення тканиною

Ексклюзивна шафа-купе: оздоблення тканиною

Простота, скучность і передбачуваність - це не про дизайнерів ФОП "Сидорук". При замовленні шафи-купе в нашій компанії ви можете розраховувати на ексклюзивне витончене рішення, яке буде поєднувати в собі в собі естетичність, виразність, неповторність і практичність.

Меблі на замовлення мають ряд переваг, і головні серед них - різноманіття декоративних матеріалів і багата уява дизайнерів, що втілює будь-яку задумку і побажання клієнта, дозволяючи отримати красиву надійну і довговічну оригінальну конструкцію. Така шафа-купе стане яскравим елементом вашого інтер'єру.

Шафи-купе на замовлення у Львові

Різноманітність фактур, малюнків, кольорової гами дозволяє втілити в життя самі несподівані рішення. Однак важливо враховувати ряд факторів, щоб не потрапити в халепу, серед яких:

  • Форма меблів;
  • Освітленість;
  • Розміри приміщення;
  • Фактура і колір інших килимових і оббивних тканин в інтер'єрі.

Існує два принципи, згідно з якими підбирається тканина для шафи-купе - контрастний або нюансний.

Нюансний принцип припускає, що вибирається фактура тканини і основний колір. Вони приймаються за основу, а решту предметів інтер'єру її доповнюють.

Контрастний принцип полягає в тому, що за рахунок дрібних деталей створюється контраст з домінуючим кольором. Приміром, якщо шафа-купе розташовуватиметься в спальні, то обробку краще вибирати в спокійних пастельних тонах, якщо у вітальні - можна вдатися до виразної і насиченої.

На сьогодні модні тенденції схиляються до відтінків зеленого, фіолетового і блакитного. Для тих, хто віддає перевагу античним або класичні напрямкам в інтер'єрі, можна запропонувати як основу у виборі тканини коричневий, бежевий і жовтий кольори.