Головна » Корисні статті про меблі » Правильний вибір офісних меблів

Правильний вибір офісних меблів

Сучасний офіс - це не лише робоче місце, це ще і своєрідний центр компанії, сюди стікається і обробляється уся потрібна інформація. Крім того, офіс - показник надійності і іміджу вашої організації. У офісі усе повинно бути чітко організовано, він має бути зручний для роботи і, в той же час, демонструвати певний імідж вашої компанії. Усі ці завдання можна вирішити, якщо правильно вибрати офісні меблі.

Усі офісні меблі можна розділити на дві групи - офісні меблі для співробітників і меблі для кабінету керівника.

Меблі для співробітників мають бути передусім зручними і забезпечувати можливість повноцінної роботи. Обладнане робоче місце, як правило, включає стіл, стілець і шафу, стелаж або тумбочку для зберігання документів. Добре доповнюють цей набір модульні меблі. Для виготовлення таких офісних меблів часто використовуються ДСП або пластик.

Меблі для керівника зазвичай дорожча. Кабінет керівника, окрім столу і крісла, варто оснастити зручними диванами для відвідувачів, шафами і стелажами, можливо - столом для проведення нарад. Вимоги до дизайну і стилю цих меблів досить високі.

Останнім часом популярним стає розподіл офісу на робочі зони. Це досягається використанням спеціальних офісних перегородок. Такий підхід дозволяє створити особливу обстановку робочого місця, в чомусь навіть домашню, що нагадує. У кожного працівника з'являється деякий особистий простір, що позитивно позначається на продуктивності праці.

Важливими якостями офісних меблів є ергономічність і мобільність. Ергономічність - це орієнтування меблів на фізіологію і будову людини, наприклад, крісла, що набувають форми тіла. Такі меблі особливо зручні і комфортні.

Вимога мобільності також важлива. Мобільні офісні меблі можна при необхідності легко переміщати, що економить час і сили.

Завжди пам'ятаєте - від правильного вибору офісних меблів багато в чому залежить працездатність і мотивація співробітників!
Меблі на замовлення
Меблі - це невід'ємна частина інтер'єру нашого дому. І не завжди стандартні рішення підходять нам. В такому випадку на допомогу приходять меблі на замовлення у Львові. Адже замовивши індивідуальні меблі Ви зможете втілити всі свої мрії у реальність.