Головна » Корисні статті про меблі » М'які меблі - декорація для вашого будинку

М'які меблі - декорація для вашого будинку

Говорячи про вітальню, кожен з нас уявляє собі простору кімнату для прийомів, в центрі якої обов'язково красується великий і комфортний диван. Не обійтися в такому приміщенні і без зручних крісел. Але меблеве виробництво вже давно готове запропонувати щось більше, ніж просто предмет побуту. Деякі моделі м'яких меблів мають настільки оригінальний дизайн, що їх варто віднести скоріше до галузі мистецтва, ніж до товару широкого вжитку. Такі меблі вражають оригінальною декорацією, на якій можна не тільки сидіти або лежати, але й отримувати естетичне задоволення від споглядання.

 

Особливою популярністю в якості матеріалу для дизайнерських експериментів користуються дивани та крісла. І це стосується не тільки меблів у вітальню, але і моделей для спальні, дитячої, кухні. Незвичайні ніжки, унікальні форми підлокітників і спинок, що вражають уяву конструкції - все це складається в чітку тенденцію, девізом якої може стати слово «Здивуй!». Тільки от у бажанні вразити чужу уяву не варто жертвувати власним комфортом. Якщо ви плануєте не тільки спостерігати за вишуканими згинами, а й використовувати дивани в практичних цілях, то краще знайти варіанти, які підходять вам за розмірами та формами.

 

Особливу увагу питанню практичності м'яких меблів слід приділити тоді, коли ви плануєте використовувати їх як спальне місце. Постійне складання та розбирання, а також щоденна експлуатація може виявитися не під силу хитромудрим предметам інтер'єру. У такому випадку краще віддати перевагу простим, традиційним формам. До того ж і в цьому сегменті є достатньо непогане поле для вибору. Але не завжди оригінальність означає непристосованість до частої експлуатації. Цікаві ідеї для оформлення спільних диванів пропонують дизайнери дитячих меблів. Диван-ліжка і крісла у вигляді машинок, улюблених героїв мультиків, яскраві і барвисті елементи роблять кімнату дитини дивовижною і привабливою, і при цьому нітрохи не погіршують зручність користування.

 

Говорячи про незвичайний дизайн, можна відзначити і особливий функціонал, який з'являється у незвичайних диванів і крісел. Наприклад, диван, в підлокітниках якого знаходиться вбудований бар - дуже корисна і гарна річ. На цю тему зустрічаються різноманітні варіанти, починаючи від книжкових поличок і закінчуючи підставками під кави.

 

Тому, вибираючи м'які меблі в свій будинок, спробуйте знайти гармонію між дивним і зручним, оригінальним і функціональним.

Меблі на замовлення
Меблі - це невід'ємна частина інтер'єру нашого дому. І не завжди стандартні рішення підходять нам. В такому випадку на допомогу приходять меблі на замовлення у Львові. Адже замовивши індивідуальні меблі Ви зможете втілити всі свої мрії у реальність.