Головна » Корисні статті про меблі » Багатоярусні меблі для дитячої кімнати

Багатоярусні меблі для дитячої кімнати

Облаштування дитячої кімнати - це важливе питання для люблячих батьків. Як зробити так, щоб предмети інтер'єру не тільки сподобалися малюкові, але і мали велике функціональне навантаження?

В залежності від віку дитини дитяча кімната виконує все нові функції. Меблі змінюються, ростуть разом з дитиною. Тому варто вибрати меблі, висота і довжина яких регулюються. Так ви позбавите себе від необхідності щороку купувати нові стільці, столи і ліжка. На першому році життя для малюка важливо мати зручне та безпечне ліжко. Чим старшою стає дитина, тим більше місця потрібно для її дозвілля. Тому не варто засмічувати весь простір кімнати різноманітними предметами меблів, краще залиште вільний простір для пересування дитини. Економія місця для дитячої кімнати можливе за допомогою покупки двоярусних ліжок. Якщо в дитячій кімнаті живе кілька дітей, то двоярусні ліжка стануть ідеальним рішенням, а можливість спати нагорі буде з радістю зустрінута дитиною.

Дуже популярні сьогодні дитячі комплекси, які включають в себе спальне місце, ящики і шафи для речей та іграшок, а також робочу зону з письмовим столом. Як правило в таких комплексах ліжко знаходиться на верхньому ярусі, що накладає певні вікові обмеження на його використання. Таке спальне місце повинне бути оснащене високими бортами-перегородками, які здатні втримати дитину. Також важлива безпека сходів. Такі меблі підходять для квартир з високими стелями, щоб дитина не впирався поглядом у навислу над нею в декількох сантиметрах стелю. Висувні ящики і вбудовані шафки, розташовані з боків або внизу ліжок, дозволяють відмовитися від покупки додаткових шаф. Адже для дитини куди важливішим буде вільний простір для ігор та розваг, ніж зручне місце для складання речей.

Екологічна чистота сировини - важливий момент при виборі меблів. Купуючи меблі для дитячої кімнати, потрібно пам'ятати про безпеку матеріалів. Натуральне дерево - кращий варіант для дитячої спальні. Воно не тільки безпечне, але і володіє необхідною міцністю і практичністю.