Головна » Корисні статті про меблі » Обираємо витяжку для кухні

Обираємо витяжку для кухні

Продуктивність витяжки для кухні

Мало хто замислюється, що витяжку потрібно обирати не за кольором, розміром або компактністю, а для початку - за продуктивністю. Чому саме так? Щоб не задихнутися від кисневого голодування під час готування! За правилами СЕС повітря за годину повинне змінитися в кухні 12 разів. Розрахувати потрібну продуктивність можна самим: обчислюємо об'єм кухні (перемножуємо довжину, ширину і висоту), множимо на 12, потім множимо на хитрий коефіцієнт самого малого запасу, який дорівнює 1,3. Останній множник потрібен для врахування ступеня чистоти повітропроводу, довгих труб, особливостей поверхні. Отримуємо число, яке будемо порівнювати із зазначеним у графі "потужність" у будь витяжки. У них продуктивність залежить від потужності двигуна. Бувають витяжки з потужністю від 180 до 900 кубометрів на годину.

Відведення повітря

Витяжки зазвичай працюють в декількох режимах. При відведенні повітря повітропровід прокладають у вентиляцію або відразу на вулицю. Це дуже ефективний режим: 100% очищення повітря. Слідкуйте при монтажі, щоб труби не мали сильних загинів, по можливості були круглими, не гофрованими (менше будуть шуміти).

рециркуляція

У режимі рециркуляції (фільтрації) витяжку не потрібно підключати до шахти вентиляційного каналу. Повітря очищується у фільтрах і повертається назад в кухню. Міняти їх не забуваємо раз на рік або півроку. Монтаж таких витяжок простіший, але їх продуктивність невелика. Витяжку краще заземлити, щоб захистити мотор від перепадів електричного струму.

Тип управління

Є різні способи управління витяжками. Електронне: кнопками-псевдосенсорами, кожна команда регулюється їх натисканням. Зазвичай в електронному управлінні є світлодіодні індикатори. Кнопкове: при натисканні кнопки втискаються - активується команда. Слайдерне: перемикається механічним повзунком.

шумність витяжки для кухні

При виборі послухайте, як працює витяжка на самому нижньому рівні. Їм господині користуються найчастіше.

Меблі на замовлення
Меблі - це невід'ємна частина інтер'єру нашого дому. І не завжди стандартні рішення підходять нам. В такому випадку на допомогу приходять меблі на замовлення у Львові. Адже замовивши індивідуальні меблі Ви зможете втілити всі свої мрії у реальність.