Головна » Корисні статті про меблі » Сучасний дизайн кухні

Сучасний дизайн кухні

Сучасний дизайн кухні - відповідність способу життя.

Чи пристосована кухня до вашого способу життя?

У житті будь-якої сучасної сім'ї час, що проводиться на кухні, є чи не домінуючим в загальній кількості часу незайнятого роботою - тут і приймають їжу, і часто працюють, а також збирають гостей.

З цієї причини займаєтеся ви капітальним ремонтом або хочете тільки оновити якийсь із елементів меблів або інтер'єру кухні, завжди потрібно враховувати подальшу зручність експлуатації.

Крім того, якщо Ви робите капітальний ремонт або вносите невеликі зміни з метою подальшого перепродажу квартири або будинку, тим більше важливо оптимізувати власні витрати і зручності експлуатації, щоб зовнішній вигляд приміщень (і зокрема кухні) не відштовхнув потенційного покупця.

Є три основних компоненти хорошого дизайну кухні:

 1. Ваші і чужі ідеї
 2. Розташування і розстановка елементів меблів та інтер'єру
 3. Стиль кухні

Упорядкувати власні та чужі ідеї для перебудови кухні.

Перший компонент в хорошому дизайні кухні - процес дослідження можливостей і різних складових для правильного вибору, а також співвідношення можливостей і того максимуму, який ви готові витратити на весь ремонт і обладнання кухні. Важливо пам'ятати, що коли ви все прорахуєте і будете впевнені, що витрати не перевищать вашу зразок кошторису - сміливо множте її на коефіцієнт 1,2 або 1,5 і більше менше отримаєте реальну цифру вашого ремонту та облаштування з урахуванням різних непередбачених витрат.

В цій стадії підготовки, до якої потрібно поставитися дуже уважно, прислухайтеся до будь-яких ідей облаштування. Ви можете читати журнали з інтер'єрів і облаштуванні, відвідувати різні демонстраційні зали та виставки, а також звертати увагу на те, як ремонтувалися сусіди, знайомі або родичі, т.к. саме останній фактор є вирішальним у виборі того чи іншого дизайну, перепланування або ремонту.

Будучи на етапі проектування дизайну кухні, ви повинні думати про всі варіанти реалізації, щоб надалі було відсутнє почуття невдоволення і все було зручно для вашого способу життя.

Розгляньте всі ідеї в вашому проекті дизайну кухні:

 • Область приготування їжі;
 • Місце для мийки та зливу;
 • Розташування техніки (варильна панель, духовка або окремостояча плита, холодильник, телевізор, посудомийна машина, пральна машина, мікрохвильова піч);
 • Місце відпочинку;
 • Місце для домашньої роботи;
 • Місце для комп'ютера (якщо необхідно);
 • Місце для телефону (якщо необхідно);
 • Місце для виставки столових приладів, срібла або кришталю (буфет або високий шафа зі склом);
 • Правильне освітлення і природне світло.

Ключ до ідей - це ваша уява.

У той час як ви думаєте, що не можете собі дозволити з фінансових міркувань якусь халепу або додаткові елементи дизайну, завжди є відкриті джерела інформації, які дозволять суттєво заощадити і зробити теж саме дешевше, ніж це є в інших.

Зробіть собі папку, куди будете складати всі ідеї та пропозиції, а також складіть список нововведень, прикладіть до них картинки, рисунки та зразки всіх особливостей і функцій, які ви плануєте побачити в дизайні вашої майбутньої кухні.

Розглянути поточне розташування вашої кухні

Другий компонент дизайну кухні - розташування. Більшість дизайнерів і журналів, посвещенная дизайну, акцентують основну увагу на цьому компоненті. Розташування - це коли ви дивитеся на різні особливості кухні і вибираєте місце розташування областей роботи, техніки та приладів. Протягом багатьох років ключем до хорошого дизайну кухні був трикутник робочої області або співвідношення між холодильником, мийкою і плитою.

З увеличивающимся використанням мікрохвильових печей, більшість людей тепер широко використовують зручність готування з їх допомогою, не надаючи значення громіздкою духовці або Отдельностоящее плиті. Та й більшість дій, вироблених в робочій зоні кухні, зводиться до пересування між трьома або чотирма основними елементами кухні.

Вибір найкращого стилю кухні

Заключний компонент в хорошому дизайні кухні, по суті, естетичний. Вибір правильних квітів або текстури дерева необхідні для створення місця, в якому людям буде подобатися жити.

Пам'ятайте, що бюджет ремонту кухні, навіть надзвичайно скромний, буде коштувати кілька тисяч доларів, а якщо він розробляється професійним дизайн-бюро то і десятки тисяч доларів.

Якщо проект відсутній або погано розроблений, більшість грошей може бути витрачено даремно.

Краще працювати з професійними дизайнерами, хто має практику в цих питаннях каждодневно, але якщо бюджет обмежений - усього навчатися доведеться самостійно.