Головна » Корисні статті про меблі » Шафи для спальні

Шафи для спальні

Запорукою порядку в спальні є містка, зручна шафа. Традиційними для спальні вважаються звичайні шафи, проте зараз все більшою популярністю користуються шафи-купе.

Звичайні шафи розрізняються кількістю дверей, матеріалом, внутрішнім наповненням і габаритами. Найважливішою характеристикою шафи є місткість, тому особливу увагу при виборі шафи варто приділити її комплектації. Шафи для спальні зазвичай комплектуються полицями, висувними ящиками і вішалками для одягу та аксесуарів. Двері таких шаф часто прикрашаються фрезеруванням і різними дзеркальними елементами.

Популярність шаф-купе пояснюється їх вражаючою місткістю, окрім того, шафи-купе дуже органічно вписуються в інтер'єр і дозволяють максимально ефективно використовувати простір. Вбудовані шафи-купе особливо актуальні в тому випадку, якщо у кімнаті присутні не дуже зручні ніші. У цьому випадку установка такої шафи не тільки поліпшить форму кімнати, але і дозволить задіяти додатковий простір. Наповнення шаф-купе практично не відрізняється від наповнення звичайних шаф, проте через великі розміри такі шафи володіють додатковими можливостями по організації внутрішнього простору та зберігання великих обсягів речей. Верхні полиці, доступ до яких трохи ускладнений, дуже зручно використовувати для тривалого зберігання речей, потреба в яких виникає досить рідко.

При виборі шафи для спальні слід задуматися і про її кольорову гаму. На даний момент магазини меблів для спалень пропонують широкий асортимент шаф різних типів і забарвлень. Вибираючи колірну палітру, не варто забувати про призначення самої кімнати - яскраві кольори сприяють підвищенню активності, що може перешкодити спокійному відпочинку. Меблі темних відтінків візуально зменшують кімнату, тому найбільш придатними є світлі, пастельні тони. Вибір шафи-купе з дзеркальними дверцятами дозволяє вирішити проблему з пошуком місця для дзеркала. Крім того, дзеркальна поверхня надає інтер'єру легкість і візуально збільшує кімнату. Замовити шафу для спальні Ви зможете у нас. Крім того, наші фахівці виготовлять будь-яку шафу на замовлення, що дозволить максимально врахувати всі особливості приміщення і найкращим чином організувати простір Вашої спальні.

Меблі на замовлення
Меблі - це невід'ємна частина інтер'єру нашого дому. І не завжди стандартні рішення підходять нам. В такому випадку на допомогу приходять меблі на замовлення у Львові. Адже замовивши індивідуальні меблі Ви зможете втілити всі свої мрії у реальність.