Головна » Корисні статті про меблі » Шафи-купе. Конструкція

Шафи-купе. Конструкція

Шафи-купе. 
КонструкціяВибираючи шафу купе, дуже важливо дізнатися якомога більше про її конструктивні елементи і різні функції, щоб підібрати саму кращу модель за доступною ціною.

Існують вбудовані і корпусні шафи купе.

Стаціонарну або корпусну шафу купе ставлять окремо. У неї є бічні і задні стінки, цоколь, стеля і підлога. Шафи-купе такого типу від традиційних меблів відрізняються розсувними дверима. Така шафа буде прекрасно виглядати у будь-якій спальні.

Корпусна модель може бути переміщена в інше місце. Тому, якщо потрібно буде переїхати, або під час ремонту таку шафу можна вільно переставляти.

Для маскування порожнього місця між шафою-купе, опалювальними трубами і стінами використовують декоративні панелі, які вибирають під фактуру і колірні поєднання розсувних дверей, а іноді ставлять дивани.

Для того щоб збільшити функціональність корпусних шаф-купе, можна здійснити надбудову антресолей, аби збільшити висоту шафи аж до стелі. До того ж, це дозволить позбавитися від зайвої кількості пилу, який би накопичувався в іншому випадку. Це особливо актуально для тих людей, у кого алергія.

Під час монтажу подібних шаф слід дотримуватися певних порад:

у разі майбутнього переміщення меблів необхідно замовляти шафу купе з регульованими ніжками;
якщо шафа-купе стоятиме окремо, то її можна прикріпити до стінки. Якщо її зафіксувати, то конструкція буде надійною і жорсткою.

Підлога, стеля і стіни кімнати можуть виступати в ролі днища, даху, бічних і задньою стінок. Двері з необхідними елементами кріпляться до стін і стелі, направляючі прикріплюють до підлоги, а утримувачі полиць монтують на стінах. Такий спосіб установки дозволяє економити гроші, а сама конструкція стає більш ергономічною.