Головна » Корисні статті про меблі » Меблі для маленької кухні

Меблі для маленької кухні

Кухня - приміщення, де ми проводимо дуже багато часу. Саме тому ми всіма силами намагаємося зробити її максимально комфортною і затишною. На жаль, дуже часто розмір кухні не дозволяє втілити в реальність всі ідеї, проте навіть на маленькій території можливе створення функціональної і красивою композиції.

Не важливо які розміри приміщення Вашої кухні. Ви завжди зможете приготувати якісь смачні страви. Смачні кулінарні рецепти допоможуть вам це зробити. Безліч рецептів перших та лругих страв, закусок, десертів розрахованих як на досвідчених господинь так і на новачків на кухні.

При створенні інтер'єру невеликої кухні необхідно дотримуватися кількох правил. Зокрема, для такого приміщення підійдуть далеко не всі варіанти планування. Оптимальним може бути однорядне планування, так як при такому розташуванні робочої зони залишається місце для повноцінного обіднього столу. Якщо ж в один ряд всю техніку і робочі поверхні розмістити неможливо, підійде і Г-подібне планування, яке, однак, трохи зменшує обідню зону. У цьому випадку рішенням проблеми може стати використання відкидний стільниці або установка холодильника невеликої висоти, поверх якого також можливе розташування додаткової стільниці. Не варто нехтувати і підвіконням - його можна розширити до розмірів обіднього столу або ж використовувати як полиці для зберігання корисних предметів.

З метою економії вільного простору меблі для маленької кухні повинні мати велику кількістю ящиків, полиць і всіляких прихованих елементів. Оптимальним варіантом є виготовлення кухонних меблів на замовлення, що дозволяє максимально використати кожен сантиметр простору.

Не варто забувати і про кольорову гаму кухонного гарнітура. Світлі відтінки візуально розширюють кімнату, а от темні тони і обробка під дерево, навпаки, роблять кухню ще менше. Присутність дзеркал і блискучих металевих елементів додатково збільшує простір.

Освітлення кухні також відіграє важливу роль. Підсвітка робочої зони та інших елементів гарнітура роблять інтер'єр помітно більш світлим і повітряним.