Головна » Корисні статті про меблі » Як правильно вибрати меблі для спальні

Як правильно вибрати меблі для спальні

Про умови сну потрібно добре подбати, так як це багато в чому визначає настрій, самопочуття і працездатність людини.

Більше того, обстановка спальні відображає уявлення господаря про особистий комфорт, а також є продовженням його характеру, смаків і звичок.

Насамперед потрібно вибрати ліжко, а особливу увагу слід приділити його зручності. Якщо спальня - дуже маленька, то, щоб заощадити простір, можна придбати такий диван-ліжко, що за рівнем комфорту нагадує класичну ліжко. Зручним буде таке ліжко, ширина якого не сковує рухи, а узголів'я підтримують подушки і служать опорою для людини, що знаходиться в напівсидячому положенні. Для самих витончених особистостей на ринку представлені моделі без узголів'я - ліжка на подіумі або варіанти з узголів'ям, яке плавно переходить в тумбу. Ще одна модна тенденція - узголів'я, що кріпиться до стіни.

Основна меблі для спальні - це шафа для одягу, приліжкові тумби та столики, комод, дзеркало і туалетний столик. Для зберігання речей в спальні краще придбати корпусну шафу або шафу-купе, а якщо кімната простора, то можна відвести місце під повноцінну гардеробну, відгородивши її дверима-гармошкою або ширмою.

Тумби зазвичай укомплектовані висувними ящиками.

Комод вважається символом класичної спальні і призначений для зберігання білизни і корисного дріб'язку. Але в мінімалістичних інтер'єрах комод теж буде виглядати ефектно, особливо прямокутна модель з лакованими фасадами. Для невеликих спалень підійдуть вузенькі комоди.

Добре доповнюють інтер'єр м'які меблі для спальні, що призначені для відпочинку. Можна придбати яскраве приліжкове крісло, бенкетку або пуф, але такі вироби не повинні бути вищими за ліжко. Ну і як можна уявити сучасну спальню без імпровізованого будуара? У магазинах є безліч варіацій трельяжів, туалетних столиків, трюмо і дзеркал.

Меблі на замовлення
Меблі - це невід'ємна частина інтер'єру нашого дому. І не завжди стандартні рішення підходять нам. В такому випадку на допомогу приходять меблі на замовлення у Львові. Адже замовивши індивідуальні меблі Ви зможете втілити всі свої мрії у реальність.