Головна » Корисні статті про меблі » Підставка, тумба, стійка для телевізора і апаратури. Як правильно її вибрати?

Підставка, тумба, стійка для телевізора і апаратури. Як правильно її вибрати?

При виборі ТБ тумби в першу чергу слід враховувати стиль інтер'єру, в якому Ви розмістите підставку під телевізор, а також колірну гамму вашого приміщення. Наприклад, якщо Ваше приміщення виконане в стилі хай-тек, то можливо краще вибрати підставку під ТБ із скла і алюмінію. Для затишної спальні більше підійдуть ТБ тумби непомітного кольору, наприклад з темного скла або дерев'яні, виконані у вигляді комода залежить від стилю навколишніх меблів.

Також для вдалого поєднання ТБ тумби з навколишнім оточенням, необхідно правильно підібрати її габарити. В першу чергу розмір тумбочки залежить від діагоналі телевізора, але необхідно враховувати і розміри кімнати і навколишніх меблів. Якщо меблі в кімнаті невеликого розміру, то масивна ТБ тумба виглядатиме не дуже добре. Як же бути, якщо ви купили великий ЖК телевізор? Є як мінімум два виходи: 1) монтаж ТБ-панелі на стіну, таким чином, він як би паритиме над підставкою, розмір якої вже не буде такий важливий 2) винесення підставок під CD/DVD- плеєр, під диски і під акустику в інші кути кімнати.

Звичайно ж в класичному варіанті підставка для телевізора служить і підставкою під іншу техніку — це її функціональне призначення. Тому якщо немає жорстких обмежень по габаритах, то рекомендується вибирати ТБ тумбу так, щоб була можливість розміщення в ній усієї Вашої апаратури — це зручно і дозволяє легко сховати сполучні кабелі за тумбою. Якщо покриття підлоги в кімнаті нерівне, то необхідно звернути увагу на регулятори висоти в нижній частині ніжок — це дає можливість встановити тумбу правильно, що покращує естетичний вид виробу.

Також варто звернути увагу на матеріал, з якого виготовлена підставка під ТБ. Найбільш популярним зараз являється поєднання скла і металу(зазвичай алюмінію), класичний і спокійніший варіант — поєднання скла і дерева. Тумба під тв, виготовлена з того, що ламінує ДСП або із застосуванням великої кількості пластика дешевша, але менш екологічна. Зате такі тумби легко можуть бути забарвлені у будь-який колір і добре підходять для офісу. До речі, для офісу також часто затребувана мобільна тв стойка з коліщатками, оскільки великий телевізор часто використовується для презентацій.

Окрасою Вашої кімнати завжди стане електрофурнітура Lezard, купити яку по вигідній ціні ви зможете у нас.