Головна » Корисні статті про меблі » Кухні з дерева - чи варто?

Кухні з дерева - чи варто?

Вибираючи меблі для кухні на замовлення або купуючи готовий гарнітур в магазині, ми можемо знайти масу варіантів оформлення. Від пластику і ЛДСП до ротангу і масиву дерева. Якщо питання ціни для вас стоїть на першому місці, то ДСП і МДФ стануть найкращим варіантом оформлення. Це цілком довговічний і привабливий матеріал, який дозволяє використовувати різні фасади для оформлення. Тому тут немає обмежень за колірним рішенням.

Ну а для тих, хто віддає перевагу натуральним матеріалам, кращий варіант, ніж дерево, годі придумати.

Отже, меблі для кухні з дерева - це класика, яка ідеально вписується в будь-яке приміщення і в будь-який інтер'єр. Уявлення багатьох про те, що дерев'яні меблі - це обов'язково коричневий колір або його відтінки - помилково. Як правило, більшість меблевих компаній пропонує різноманітний асортимент порід дерева. Найпопулярніший - сосна і береза. Вони м'які і легко обробляються. Дуб або бук - більш жорсткий матеріал. Коштує він значно дорожче, але і прослужать такі меблі дуже довго.

Що ж стосується колірних рішень дерев'яних кухонь, то тут при виробництві використовуються різні технології, які дають дивовижний за красою результат. Морилка, яку використовують для додання дереву потрібного відтінку, може наноситися поверх лаку або на саме дерево. Залежно від обраної технології, ви отримаєте оригінальний малюнок структури дерева в потрібному кольорі. Підібравши до такого дерев'яного витонченості хорошу стільницю зі штучного або натурального каменю, ви забезпечите собі повноцінний комфорт.

До речі, для тих, хто хоче бачити на своїй кухні дерев'яний гарнітур, але ніяк не може собі цього дозволити, можна використовувати комбінований варіант. Каркас таких меблів виконується з МДФ або ДСП плит, а дверки та інші елементи фасаду - з масиву. Такий варіант буде виглядати дуже красиво і розкішно.

Тому, вирішуючи, який кухонний гарнітур варто вашої уваги, придивіться до дерева. Такі меблі стануть справжньою прикрасою кімнати і створять теплу, затишну атмосферу самого відвідуваного місця в будинку.