Головна » Корисні статті про меблі » Як вибрати комп'ютерний стіл

Як вибрати комп'ютерний стіл

Загальновідомо, що сьогодні комп'ютер незамінний в плані організації робочого процесу. Більшості з нас вирішували не раз проблему організації робочого місця. Яким чином розташувати комп'ютер, щоб було зручно працювати? Що стосується школярів та студентів - так це й справді проблема номер один. Виходить, що неможливо уявити день сучасної людини без комп'ютера (ну і, звичайно, периферійних пристроїв).

Пропонуємо в даній статті розібратися з питанням, на що здатні меблі (наприклад, замовлення столів для комп'ютера). Тут існує кілька правил. Це спеціалізовані меблі з безліччю додаткових поличок, наприклад для колонок та принтера. Так само повинні бути підставки під монітор, не забудьте про сітки під диски. Важливо правильно розташувати системний блок в зоні доступу, продумати місце для мишки та клавіатури (знову ж для максимальної зручності користування). Крім цього, пам'ятайте, що учні працюють з паперами і підручниками, дитячі меблі повинні їм у цьому допомагати.

Можемо запропонувати два варіанти вирішення поставлених завдань: або розташувати все обладнання на одному столі, або організувати два робочих місця. Перший варіант - комп'ютерний стіл на замовлення - максимально ергономічний. Він прийнятний, для занять з монітором, з книгами. Причому в умовах типових малогабаритних квартир цей варіант просто незамінний. Знову ж з міркувань ергономіки є реальна можливість застосувати даний підхід при виборі столу (письмово - комп'ютерного) спочатку для дитини, потім - для школяра. Пропонуємо кутову модель. Робоча поверхня може мати самі різні розміри, а бути столу правостороннім або лівостороннім (як розташовується системний блок) - вирішувати Вам самому. Варіант з різноманітною геометрією стільниці прекрасно підходить для ситуацій, коли потрібно зручне місце для столу в найбільш скрутних обставинах.

Тепер поговоримо про інший варіант. Це комп'ютерний стіл невеликого розміру і поверхня письмового столика для школяра. Ці бувають різних розмірів, але, що важливо для будь-якого письмового столу, у них будуть ящики для паперів. Комп'ютерний стіл при будь-якому варіанті може бути і невеликим - не більше 80 см (залежить від розміру висувної дошки під клавіатуру) - це найбільш часто зустрічається розмір, який прекрасно дозволяє розташувати і миша, і клавіатуру. За бажанням стіл робиться кутовим або прямим. Слід сказати про моделі з регулятором кута нахилу монітора. Є столи на колісних опорах.