Головна » Корисні статті про меблі » Як купляти меблі для кухні?

Як купляти меблі для кухні?

Ви хочете замовити нові меблі для кухні, але навіть не уявляєте з чого почати? Ви намагалися проаналізувати пропозиції на ринку, але так нічого й не зрозуміли? Ви зіткнулися з тим, що ніхто не може вам назвати ціну готової кухні, а порівняння робиться по погонним метрам? Ви вже готові все кинути і замовити кухню в першому-ліпшому салоні? Не впадайте у відчай. Ваш стан нам знайомий, і щоб полегшити вам процес такої складної справи, як вибір меблів для кухні - нижче будуть наведені прості і дієві поради. Тільки, будь ласка, дотримуйтесь їхньої послідовності.

Зробіть заміри приміщення майбутньої кухні

Меблі для кухні, чи вже готові чи на замовлення мають певні розміри. Коли ви прийдете в салон і побачите варіант, який вам сподобався, то у вас виникне запитання: а чи підійдуть ці меблі до нашої кухні? Щоб точно про це дізнатися, вам потрібно самим ретельним чином зробити заміри. Буде ідеально, якщо ви зробите найбільш детальний план приміщення на папері і позначите всі розміри. Поміряйте довжину всіх стін. Не забудьте про двері і вікна, в тому числі і про те, що їм потрібно відкриватися. При покупці меблів для кухні - це дуже важливий нюанс. Якщо у вас є газова труба або труби центрального опалення, то так само їх позначте. При цьому вам не потрібно отримати високу точність аж до міліметрів. Коли до вас прийде здійснювати заміри фахівці, у них все одно будуть більш точні результати. І справа тут не в тому, що ви не вмієте міряти, а в тому, що у фахівців є досвід і він обов'язково зверне увагу на такі речі, які від вас вислизнуть на 99%. Але зараз вам точні заміри і не потрібні. Досить сказати цифри з точністю до сантиметра, щоб дізнатися вартість меблів для кухні.

Йдемо в салони кухонних меблів

Тільки не забудьте вдома схему. Салони можете обирати з будь-якого принципу. Якщо вам сподобалася чиясь реклама, то йдіть туди. Згадали меблі для кухні у друзів і хочете дізнатися, скільки подібний варіант обійдеться вам - значить вам у цей салон. Можливо, у вас є свої причини які нам невідомі. Це все не важливо, важливо, що вам потрібно опинитися в місці, де виставлені готові кухні. Походіть по салону і подивіться зразки. Ви швидко зрозумієте, що вам щось подобається, а щось ні. До чогось у вас повинна лягти душа і якісь меблі для кухні у Львові вам захочеться більше всього іншого. Коли ви для себе знайшли такі меблі - саме час шукати консультанта, щоб зробити розрахунок. У солідних компаніях його шукати не треба, він знайде вас сам. Якщо ж до вас ніхто не підходить, тоді звертайтеся до співробітників самі.