Двері на замовлення у Львові від ФОП "Сидорук".

Домашній інтер'єр, як відомо, складається з десятків компонентів. І якщо людина вміє їх вдало поєднувати, то в його будинку завжди пануватиме комфортна обстановка, куди захочеться повертатися знову і знову ... Не останню роль в даному ансамблі грають двері на замовлення. Вони можуть бути підібрані в тон до підлогового покриття, контрастувати кольором зі стіною, а також бути максимально подібними за стилем і забарвленням до решти декоративним елементам квартири. І коли це все поєднується в дизайні з декораціями і обробкою, в будинку домінують затишок і приємна атмосфера.

Обираючи двері на замовлення у Львові можна купити полотно яке буде виконане з цільного дерева. Також можливе придбати таку модель, яка буде складатися з декількох частин, що гармонійно поєднані між собою і створюють цікаву компоновку. У нас Ви зможете замовити двері, які будуть якнайкраще відповідати всім вашим побажанням.

Ми використовуємо у виробництві дверей на замовлення найкращі матеріали, які дозволяють створювати не нудний і нестандартний дизайн: дерево, пластик, метал, шкіра та інші матеріали чудово поєднуються один з одним.

Ви можете самостійно стати дизайнером своїх міжкімнатних чи вхідних дверей.

Якщо у вас нестандартний дверний отвір - це не біда. Фахівці ФОП "Сидорук" особисто приїдуть до вас додому, щоб зробити заміри. Після цього ми виготовимо двері на замовлення, які в точності відповідатимуть вашим вимогам.

У кожного клієнта є можливість вибрати з різних цінових категорій. Наприклад, бажаючи трохи заощадити, ви можете купити двері з шпонованого матеріалу, проте, зрештою такі двері виглядають досить солідною. Бажаючи придбати більш витривалу модель, можете звернути увагу на дерев'яні зразки, які мають презентабельний вигляд і служать своїм власникам максимально довго.

Ми - вітчизняний виробник, тому виготовлення проводиться в Україні. Вам не доведеться чекати довгий час (як, припустимо, при доставці імпортної продукції) - замовлення буде виготовлене в найкоротші терміни. Самі здійснимо доставку, буде зроблена установка дверей.

Ми бажаємо робити тільки найякісніші українські двері, тому в процесі виробництва використовується екологічно чиста сировина. Деревина, яка потрапляє на наше підприємствоу, проходить ретельну перевірку на якості і відповідність всім нормам і стандартам.