Головна » Корисні статті про меблі » Меблювання малогабаритної квартири

Меблювання малогабаритної квартири

"У тісноті та не в образі" - саме так утішають себе сім'ї, що проживають в малогабаритних квартирах. І доки одні скаржаться на волю небес, мол ті несправедливо покарала їх, не давши роботи з пристойною зарплатою. Інші ж поступають розумніше, адаптуючись до умов, що створилися, не докоряючи долі.

Не дивлячись на те, що в малогабаритних квартирах складно містити ідеальний порядок, а про розміщення великої кількості предметів меблів взагалі не може бути і мови, це зовсім не означає, що проживання в таких житлах повинне перетворюватися на щось невимовне. На щастя, на сьогодні існує сила-силенна різних варіантів оформлення однокімнатних квартир. Тим більше меблева індустрія за останні десять років дуже далеко зробила крок. Нині замість того щоб захаращувати кімнату звичною меблевою стінкою, яка дуже значних розмірів, можна віддати перевагу легшому, функціональному і портативному варіанту. Загалом, як стверджують більшість дизайнерів, в оформленні інтер'єру малогабаритних квартир багато що залежить від фантазії. Вона творить дива.

Оскільки людський організм вимагає регулярного відновлення сил, найперше, про що необхідно потурбується - це зручне ліжко. Зрозуміло, в малогабаритних квартирах і мові не може бути про традиційну двох місцевому ліжку. Тут доводиться поєднувати, адже по-іншому просто ні як. Не секрет що в таких випадках прийнято придбавати двох-трьох місцеві дивани з механізмом трансформації. Природна більшість моделей таких диванів додатково ще і оснащується ящиком для постільної білизни. Проте на сьогодні існують і привабливіші моделі м'яких меблів. Наприклад, універсальні куточки. Сенс в тому, що на відміну від стандартного кутового дивана будь-якої з сегментів можна використовувати окремо. Кожен елемент обладнується спеціальними роликовими коліщатками, завдяки яким можна легко переміщати усі частини куточка. При необхідності можна створити зручне спальне місце або ж звільнити простір, прибравши усі сегменти по різних кутах кімнати. Інші ж моделі диванів можуть мати додаткові полиці або приховані відсіки, що істотно полегшує містити кімнату в ідеальному порядку.

Звичайно, зовсім не обов'язково придбавати саме диван. Можна купити пару крісел-ліжок. Зазвичай такий варіант більше підходить для сімей з двома дітьми. В принципі такі шкіряні крісла не займають багато місця, але виконую все ті ж дві функції, що і дивани: організація місця для відпочинку і сну.

Зрозуміло, який би чудовий не був диван, з усіма завдання йому не впорається. Одна з найбільш поширених проблем полягає із зберіганням речей. Вірніше із зручним способом їх розміщення. Річ у тому, що різні комоди і шафи суконь занадто громіздкі. Вони займають надто багато місця. І, не дивлячись на те, що вихід з положення знаходиться прямо перед носом, багато чомусь його упускають. Адже досить просто запросити фахівців з виготовлення вбудовуваних шаф-купе. Мабуть, з перевагами таких меблів знаком кожен. Купейні шафи не займають зайвого простору, а розміри вибираються відповідно до побажань замовника. Що вже говорити про внутрішній устрій шафи, який залежить повністю від того, які речі ви збираєтеся там зберігати. Тобто наявність тих або інших систем зберігання усередині шафи-купе контролюєте саме ви. Причому купейну шафу можна замаскувати, так щоб він практично не був видний. Або ж навпаки оснастити його дверці дзеркалами, що посприяє зоровому розширенню простору. Для повноти картини і розміщення різної аудіо і відео апаратури можна придбати зручну ТБ стійку або витончений стелаж, прикрасивши його полиці фотографіями, книгами і всякими дрібничками.

Ніколи не варто скаржитися на життя і її непередбачувані повороти. Необхідно тверезо оцінювати ситуацію і шукати найбільш вигідний для вас вихід. Пам'ятайте, що він є завжди.