Меблі з сосни

Сьогодні на ринку представлена велика різноманітність різних меблів. І кожному з нас хочеться зробити інтер'єр квартири, заміського будинку або робочого кабінету по-справжньому неповторним і видатним. І саме тому ми пропонуємо вам меблі з сосни.

Меблі з цього матеріалу завжди відрізняла довговічність і екологічність. Адже ще з давніх часів люди помітили досить хороші властивості саме цієї породи дерева. І сьогодні технології виробництва, що використовувалися ще з давніх часів, але в осучасненому вигляді доступні і вам.

Меблі з сосни додадуть інтер'єру будь-якого приміщення затишок і неповторність, вказуючи на благородні старі традиції. Ми пропонуємо вам персональні рішення. Так, ви можете замовити меблі з сосни для спальні або для вітальні кімнати. Цим ви підкреслите ваш смак і зможете урізноманітнити інтер'єр, який буде вигідно відрізнятися від типових проектів.

Меблі з сосни для спальні

Меблі з сосни для спальні також можуть позитивно вплинути на ваше здоров'я. Адже при створенні предметів меблів використовується чистий масив сосни та лаки на поліуретановій основі з затверджувачем або екологічно чистий лак на водній основі. Саме це робить нашу продукцію дійсно екологічно чистою.

За своїми властивостями масив сосни - досить цікавий матеріал. Сосна має досить високі характеристики по вологопроникності і повітропроникності. Але сучасні покриття і антисептики здатні на довгі роки зберегти якості цього оригінального природного матеріалу.

Варто також відзначити, що масив сосни досить легко піддається обробці, що дозволяє втілити в реальність будь-які дизайнерські проекти і рішення. Ви можете замовити нам будь-які меблі з масиву сосни, і можете бути впевнені, що ваш проект буде з точністю повторений у вигляді якісних і довговічних виробів.

Крім усього іншого, масив сосни має досить приємну на вигляд текстуру, яка легко піддається обробці різними матеріалами, щоб підкреслити її унікальну красу. Також масив сосни прекрасно поєднується з будь-якими іншими матеріалами як при обробці, так і в якості основного матеріалу для виробів.

Якщо ви хочете надати затишок і домашнє тепло вашій спальні, ми можемо запропонувати вам меблі з сосни для спальні. Зокрема можна виділити ліжка з сосни, комоди з масиву сосни, шафи з масиву сосни. Широкий спектр кольорів використовуваних лакових матеріалів дозволить додати меблів саме той відтінок, який найкращим чином впишеться у ваш інтер'єр. А завдяки своїм біологічним і фізичним властивостям меблі з сосни для спальної кімнати дозволить зробити вашу спальну не тільки затишною, але і дійсно екологічно чистою.

При обробці масиву сосни використовується екологічно чисті лаки на водній основі або поліуретанові лаки з затверджувачем, які здобули популярність серед наших клієнтів. Для виробництва меблів ми використовуємо чистий масив сосни. Це досягається шляхом формування деревної панелі засобами мікрошіпового з'єднання. Перед з'єднанням частин з деревини видаляються всі сучки і включення, що дозволяє отримати однорідну текстуру матеріалу. А мікрошип збільшує загальну площу з'єднання, роблячи його більш міцним і довговічним.

В якості посилюючого конструкцію елементу у виготовленні ліжок застосовується так звана п'ята нога. Це дозволяє конструкції витримувати досить великі навантаження. П'ята нога ліжка дозволяє більш рівномірно розподілити навантаження по всій площі опори конструкції, роблячи її більш надійною.

Тепер у поняття «здоровий сон» стало можливо вкласти якісно новий сенс! І все це завдяки меблів з сосни для спальної кімнати.