Головна » Корисні статті про меблі » Трохи про корпусні мебельні стінки

Трохи про корпусні мебельні стінки

Стінка - найпоширеніший предмет меблів для зберігання речей. Як елемент корпусних меблів стінка завоювала велику популярність у сімдесятих роках. Існують різні її види, які зустрічаються у вітальнях і дитячих кімнатах, передпокоях і кабінетах тощо.

Головна перевага стінки - її можливість зберігати досить велику кількість речей. Як добре, коли Ви можете всі речі скласти в одне місце. Стінка - це корпусні меблі різного призначення, що стоять досить щільно. Секції можуть бути різної довжини і глибини. Від того якої довжини стіна, по якій розташовуватимуться корпусні меблі та стінка, залежить кількість секцій і сама композиція.

Також, кількість складових елементів залежить від того, яка кількість речей є у Вас для зберігання. Кожен елемент корпусних стінки може вміщати в себе певну кількість предметів. Це можуть бути різні скляні вітрини для посуду, секції з баром і під телевізор, відділення для зберігання книг з різними дверима, шафи з антресолями або висувними ящиками для білизни, шафи-купе і т.д.

Продаються готові набори корпусних меблів і стінок. Вони можуть бути різної конфігурації на будь-який смак і розмір кімнати. Наприклад в маленьких кімнатах можлива тільки лінійна постановка стінки. У кімнатах побільше можлива кутова постановка. У кімнатах, де дозволяють розміри, можливі будь комплектації , аж до п-подібної . Все обмежується лише вашою фантазією і фінансовими можливостями.

Дизайн кімнати можна доповнити різними предметами, такими як журнальний столик, підсвітка в шафах і додаткові навісні полиці або дзеркала.

У нас Ви зможете замовити виготовлення стінки, що задовольнить всі ваші потреби. Матеріал, що застосовується при виготовленні дуже різноманітний. Меблі за ексклюзивним замовленням можуть бути з масиву дерева чм шпону (горіх, дуб, береза, сосна, вишня). Зазвичай для зменшення вартості меблів з масиву дерева роблять тільки фасад. Основним матеріалом звичайно ж служить ламінована ДСП і МДФ. Можливо оформлення шовкографією та кольоровими лаками. Краще віддавати перевагу обробці корпусних меблів і стінки матеріалом МДФ, так як він найбільш довговічний і екологічно безпечний.