Головна » Корисні статті про меблі » Як правильно доглядати за плетеними меблями.

Як правильно доглядати за плетеними меблями.

Плетені меблі

Ось декілька порад, що стосуються якоїсь певної проблеми, які допоможуть природним меблям залишатися красивими і затишними довгий час.
Стирати пил з полірованих і лакованих плетених меблів потрібно чистим і м'яким шматком фланелі, сукна або оксамиту. Ні в якому разі не можна використати вологу ганчірку. Від дії вологи плетені меблі втратять блиск.

Будьте уважні! Плетені меблі, як і всякі інші меблі, бояться пересихання. Підтримуйте вологість в приміщеннях і ваші плетені меблі прослужать вам довго.

Якщо політура на предметах потемніла, її можна освіжити наступним способом. Візьміть шматок фланелевої тканини, зробіть з нього тампон і обгорніть його шматком м'якої бавовняної тканини. Умочіть тампон в суміш з рівних частин оцту і рослинної олії. Натирайте до отримання блиску.

Поліровані меблі легко чистити, протираючи її шматком м'якої тканини, в яку загорнута випита чайна заварка, а потім шматком м'якої вовняної тканини.

Плями з полірованих меблів можна видалити сумішшю солі і рослинної олії. Треба нанести її на пляму і, витримавши два-три години, видалити і зачистити м'якою ганчіркою.

Жирові плями (сліди пальців) з полірованої поверхні можна видалити, потерши їх талькою.

Плями, що з'явилися на полірованій поверхні меблів від того, що на неї поставили гарячий предмет, можна знищити, протерши їх спиртом з рослинною олією. Терти потрібно тампоном кругоподібними рухами, поки пляма не зникне.

Якщо на лакованих меблях залишилися сліди від води, присипте ці місця борошном і протріть ганчіркою, змоченою в машинній або рослинній олії.

Пожовклі від часу плетені стільці і крісла (не покриті лаком !) добре чистити солоною водою.

Тріщини на плетених меблях добре замазувати розтертим бджолиним воском.

Це основні проблеми, які виникають при використанні плетених меблів в домашньому ужитку, і, як бачите, легко вирішувані!