Головна » Корисні статті про меблі » Шафи-купе для дитячої кімнати

Шафи-купе для дитячої кімнати

Якою має бути дитяча кімната вашої дитини? Світлою, затишною, красивою і щоб місця вільного вистачало. Адже в дитячій малюк росте, бавиться, вчитися і проводить в ній масу вільного часу. Але як створити ідеальну обстановку в дитячій кімнаті, яка часто має зовсім невелику площу?

Насамперед, потрібно приділити увагу меблям в дитячій кімнаті. Нехай їх в буде зовсім небагато, але вона повинна бути ергономічною і відповідати потребам дитини. Як цього досягти? Наприклад, замість громіздкої корпусної шафи можна замовити сучасну шафу-купе, значно зекономивши корисну площу. Шафи-купе - це безперечно вдалий вибір для багатьох приміщень. І хоча в Україні їх масове виробництво налагоджене порівняно недавно, багато сімей вже гідно оцінили такий вибір.

Дійсно, шафа-купе - хороше рішення для дитячої кімнати. Така шафа не займає багато місця, вона містка, і при бажанні з нею можна поєднати вбудоване ліжко або секретер, який потрібен дитині для щоденних занять. У нас ви зможете замовити шафу-купе у Львові за індивідуальним проектом під будь-який інтер'єр і планування.

Вибираючи шафу-купе для дитячої, обов'язково слід звернути увагу на такі якості меблів:

Безпека шафи-купе.

Це основна вимога для дитячих меблів. Потрібно щоб шафа-купе відрізнялася підвищеною міцністю і стійкістю конструкції. Шафа ні за яких обставин не повинна впасти на дитину. Слід вибирати шафу-купе із закругленими кутами. Уважно потрібно поставитися до моделей, в яких використовуються дзеркальні або скляні вставки. Дитина-непосида може запросто вдаритися об шафу, і якщо скло розіб'ється, не виключені травми. Тому, якщо дзеркала все ж передбачені дизайном, потрібно звернути увагу, щоб вони мали захисну плівку, що запобігає розлітанню осколків. Двері шафи-купе повинні мати надійну систему ковзання, щоб несучий ролик не зісковзував з направляючої рейки.

Екологічні стандарти шафи-купе.

В основному, дитячі шафи-купе виробляються з високоякісного ДСП або МДФ з незначною емісією формальдегідів. Клас емісії, як правило, E1. Але потрібно поцікавитися, які матеріали використані - вітчизняні чи імпортні. Вітчизняні норми емісії формальдегідів передбачають більш високий рівень. Замість металевої фурнітури кращою буває пластмасова.

Функціональність шафи-купе.

У шафах-купе зручно розміщувати не тільки одяг дитини, але й іграшки. На відкритих полицях можна розставляти дитячі книжки, підручники і зошити. Часто потрібно вмонтувати в меблі ліжко або місце для занять. Все це Ви легко зможете реалізувати замовивши шафу-купе у нас за індивідуальним замовленням.

Дизайн шафи-купе.

Дитячі шафи-купе часто мають яскраві забарвлення, прикрашаються мультяшними малюнками або аплікаціями. Потрібно також враховувати індивідуальні та статеві особливості. До слова, шафи-купе можна вибирати разом з вашою дитиною - дайте йому можливість вперше усвідомити свій вибір.

Меблі на замовлення
Меблі - це невід'ємна частина інтер'єру нашого дому. І не завжди стандартні рішення підходять нам. В такому випадку на допомогу приходять меблі на замовлення у Львові. Адже замовивши індивідуальні меблі Ви зможете втілити всі свої мрії у реальність.