Головна » Корисні статті про меблі » Сучасні меблі: різноманітність вибору

Сучасні меблі: різноманітність вибору

Меблевий ринок пропонує споживачеві безліч варіантів: в інтернеті та глянцевих журналах публікуються статті про корпусні меблі, трансформери, модульні, плетені і навіть біомеблі. Спробуємо розібратися в основних характеристиках цих видів, зробивши короткий огляд статей про меблі.

Що належить до корпусних меблів?

У всіх статтях види корпусних меблів об'єднані загальною ознакою: вони складаються з жорстких частин, що утворюють корпус. У цьому їхня відмінність від вбудованих меблів, несучі елементи яких прикріплені до стін, підлоги, стелі. Що належить до корпусних меблів, якщо говорити про асортимент? Це шафи, стінки, комоди, тумби, полиці, стелажі, трюмо. У цю категорію не входять дивани, крісла, канапи - все те, що відноситься до м'яких меблів, основні складові яких - м'які сидіння і спинки.

Меблі у Львові виробляють з масиву дерева (бук, граб, дуб, горіх і т.д.), з ДСП, МДФ, металу, пластику, скла. У статтях по корпусні меблі особливу увагу приділяють стильовому рішенню, яке часто і визначає матеріал виготовлення. Так, скло, сталь, пластик характерні для хай-тека, а дерево - для класики.

Серйозний акцент статті про корпусні меблі роблять і на безпеці матеріалів. За відсутності гігієнічного сертифікату відмовтеся від покупки: є ризик придбати вироби з дешевого ДСП, "просоченого" формальдегідами. Статті про корпусні меблі рекомендують МДФ: вона не поступається дереву і цілком безпечна.

Модульні меблі: основні риси

Модульні меблі в статтях порівнюють з конструктором, що складається з деталей - модулів, однакових за габаритами і взаємозамінних. Модульні меблі - широке поняття, тому що відносяться і до корпусних, і до м'яких одночасно. Підібравши модулі одного стилю, можна створити гармонійний простір - це головна перевага таких виробів.

Мобільні меблі - трансформер

У розповідях про м'які та корпусні меблі включають ще один популярний варіант - мобільні меблі. Основна перевага таких меблів - у можливості міняти місце розташування. Так, в невеликій спальні мобільні меблі представляють розкладні дивани, у вітальні або на кухні - розкладні столи із змінним розміром стільниці і висотою ніжок. Цікавий варіант для вітальні - м'які меблі трансформери, що складаються з модулів. Користуються попитом і моделі, оснащені коліщатками.

"Екологічні" меблі

Не залишаються без уваги і плетені меблі. Легкі, зручні, такі меблі виглядають дуже витончено. Випускають такі меблі з вербової і виноградної лози і ротанга. При покупці зверніть увагу на стики і цілісність плетіння. У статтях про корпусні меблів можна знайти згадку і про біомеблі, створені виключно з природних матеріалів: дерева, ротанга, манільської пеньки, дубленої шкіри, льону, бавовни.

Читаючи статті про корпусні меблі, мобільні або модульні її варіанти, пам'ятайте головне: вони повинні принести у ваш будинок затишок і комфорт, створити настрій і зробити життя максимально зручним.

Меблі на замовлення
Меблі - це невід'ємна частина інтер'єру нашого дому. І не завжди стандартні рішення підходять нам. В такому випадку на допомогу приходять меблі на замовлення у Львові. Адже замовивши індивідуальні меблі Ви зможете втілити всі свої мрії у реальність.