Головна » Корисні статті про меблі » Плетені меблі для дачі

Плетені меблі для дачі

Дачні меблі були, залишаються і завжди будуть найважливішою складовою заміського житла. Незалежно від віянь моди, стилістичних переваг, фінансових можливостей власника, такі меблі повинні задовольняти безлічі вимог, що диктуються дачною специфікою. Один з кращих і традиційно популярніших варіантів вирішення питання - плетені меблі.

Столи, стільці, крісла і дивани, шафи, ліжка, лави, шезлонги, етажерки, полиці, садові гойдалки - плетені меблі для дачі невичерпно різноманітні. Матеріали, використовувані для її виготовлення, можуть бути як натуральними (верба, ротанг, бамбук і т. д.), так і штучними, найчастіше - імітаціями природних "прототипів". Але є загальні критерії, по яких саме плетені меблі оптимально відповідають дачним умовам експлуатації.

Передусім, дачні плетені меблі багатофункціональні. Вони однаково хороші в інтер'єрі приміщень заміської садиби, на критій терасі або в заскленій веранді, а то і просто в саду. Звідси і основні вимоги:

    довговічність і стійкість до дії зовнішнього середовища, будь то жара і холод, вологість і прямі сонячні промені, підвищена вірогідність випадкових поштовхів і ударів;
    естетична універсальність, що дозволяє прикрашати собою внутрішні інтер'єри і гармонійно поєднуватися з дизайном садово-ландшафтних композицій;
    легкість, мобільність, транспортабельність.

Поза сумнівом, плетені меблі для дачі краще за будь-яку іншу утілюють в собі усі необхідні для цього декоративно-експлуатаційні якості.

На окрему згадку заслуговує така важлива обставина, як доступність придбання. Сучасні плетені меблі виробляються у великій кількості зарубіжними, вітчизняними компаніями, а також невеликими кустарними співтовариствами і майстрами-одинаками. Тому і доступна повсюдно, причому в щонайширшому модельному і ціновому діапазоні: від недорогих більш менш типових зразків з "місцевого" або штучного матеріалу до розкішних ексклюзивних моделей, зроблених на замовлення, по ескізах покупця з екзотичних порід дерева.