Головна » Корисні статті про меблі » Організація зони сну в дитячій спальні

Організація зони сну в дитячій спальні

Спосіб організації зони сну в дитячій кімнаті, також як і спосіб організації інших зон квартири, безпосередньо залежить від того, наскільки кімната простора.

Якщо її площа така, що дозволяє вмістити повний комплект меблів для дитячої кімнати (не тільки спальне місце, але і письмовий стіл, а також шафи і полиці різної величини і різного призначення), то варто зупинити свій вибір на дитячому ліжку і дитячому дивані необхідної Вашій дитині довжини і ширини. Перевагу варто надати дивану. Діти швидко ростуть, і, швидше за все, ліжко, що зараз ідеально відповідає росту молодшого члена сім'ї, через короткий термін стане йому «малим». Диван прослужить довше. Спочатку маляті буде вистачати місця навіть якщо диван буде перебувати в згорнутому стані. Потім його можна буде розбирати.

Якщо ж габарити кімнати залишають бажати кращого, ідеальним варіантом стане придбання не одного предмета, а відразу цілого комплекту дитячих модульних меблів. При проектуванні такого роду комплектів часто використовуються нестандартні рішення, які допомагають економити простір: ліжко, піднесена над рівнем підлоги, з шафою або книжковими полицями під нею (напевно сподобається хлопчикам!) Або навпаки, ліжко, вдень від'їжджаюче під поміст і тим самим звільняє територію для ігор.

Якщо пропоновані модульні варіанти Вам не підходять, є сенс зробити дитячі меблі на замовлення. Індивідуальний проект буде коштує трохи дорожче, але і краще впишеться в інтер'єр кімнати, а значить, буде більш зручний.

Далі орієнтуйтеся на смак Вашої дитини. Маленькій принцесі напевно до смаку припадуть ніжні дівочі ліжка з балдахінами. А юний шибеник охочіше йтиме в ліжко, якщо це буде ліжко, виконане у формі гоночного автомобіля або піратського корабля. І не забудьте подбати про придбання якісного матрацу, який не надає згубну дію на незміцнілий хребет. Вдалого Вам вибору!

Меблі на замовлення
Меблі - це невід'ємна частина інтер'єру нашого дому. І не завжди стандартні рішення підходять нам. В такому випадку на допомогу приходять меблі на замовлення у Львові. Адже замовивши індивідуальні меблі Ви зможете втілити всі свої мрії у реальність.