Головна » Корисні статті про меблі » М'який куточок для кухні

М'який куточок для кухні

На жаль, переважна більшість нинішніх квартир, "славляться" абсолютно незручними, маленькими кухнями. Із-за своїх крихітних розмірів, в такій кухні можна назавжди забути про комфорт, відпочинок, зустріч з друзями, про свята і затишок, навіть кухонні столи не завжди є куди поставити. Проте, навіть найменшу і нічим непримітну кухню, можна істотно модернізувати і поліпшити її інтер'єр. Головний предмет меблів при допомозі, якій можна значно поліпшити інтер'єр, - це м'який куточок. Основне завдання м'якого куточка для кухні, полягає в збільшенні корисного простору, яке нам так необхідно. Окрім цього, м'який куточок, істотно збільшує комфорт кухні і робить її більш функціональною. Завдяки правильно підібраному м'якому куточку, можна легко позбавитися від усіх недоліків кухні, а деякі недоліки навіть перетворити на достоїнства. Тому, до вибору м'якого куточка для кухні, треба відноситися серйозно і відповідально. Так що ж нам треба знати, для того, щоб зробити вдалий вибір м'якого куточка для кухні?

Спершу, нам треба визначитися з оббивкою майбутнього м'якого куточка. Нам треба виходити з того, що кухня - це досить відвідуване місце. Меблі, які там знаходяться, повинні добре справлятися з тими навантаженнями, які на неї покладаються. Тому, бажано, щоб оббивка майбутнього м'якого куточка для кухні, була зроблена з міцного матеріалу, за яким легко залицятися. Найкраще для кухонного м'якого куточка нам підійдуть синтетичні тканини, які оброблені спеціальними складами, відразливими бруд і воду. Шкіра, також хороша для кухні, проте, м'який куточок з шкіри, частенько виглядає незатишно. Колірне оформлення оббивки м'якого куточка, повинно підходити до загальної колірної гамми кухні. Також, бажано для кухні підбирати м'який куточок тих кольорів, на яких будуть погано помітні всілякі плями і інші сліди.

Далі, нам треба визначитися з матеріалом, яким наповнюють сидіння і спинки м'якого куточка. Як наповнювач, найчастіше використовується поролон. Поролон, добре підходить для цих потреб. Він дешевий і практичний, проте, поролон дуже горючий і більше того, при горінні він утворює токсичні, небезпечні для здоров'я людини гази. Тому, перевагу краще віддати іншому матеріалу - пінополіуретану. Пінополіуретан екологічно безпечний матеріал і його бажаніше використовувати як наповнювача для м'якого куточка на кухні.

Конструкції майбутнього кухонного куточка, також треба приділити свою особливу увагу. Вибір відповідної конструкції і потрібної функціональності м'якого куточка, повністю залежить від потреб і вимог власників кухні. Перевагу варто віддавати конструкціям, які при мінімальному своєму розмірі, дають найбільший корисний простір, такий необхідний його власникам.

Наприкінці хочеться сказати, що правильно підібраний м'який куточок - це просто "порятунок" для власників маленьких кухонь.
Меблі на замовлення
Меблі - це невід'ємна частина інтер'єру нашого дому. І не завжди стандартні рішення підходять нам. В такому випадку на допомогу приходять меблі на замовлення у Львові. Адже замовивши індивідуальні меблі Ви зможете втілити всі свої мрії у реальність.