Головна » Корисні статті про меблі » Шафи-купе: з підсвіткою по життю

Шафи-купе: з підсвіткою по життю

Якщо раніше меблі вражали дерев'яним різьбленням, залізниою ковкою, текстильною оббивкою і скляними вітражами, то сьогодні на зміну історичному декору прийшла дуже корисна і при цьому не менш естетична функція. Йдеться не про вбудовані дзеркала чи розсувні дверцята, а про точкові світильники, які мало того, що надають ексклюзивність, так ще і освітлюють глибокі темні відділи шафи-купе, щоб знайти ту або іншу річ. При цьому підсвітка може бути вбудованою не лише всередині, але і зовні, під виступаючим "козирком" шафи-купе, що приносить виграш вже при декоруванні усієї кімнати і її освітленні, адже світло може падати навіть на крісла.

Дизайн світильників в більшості випадків точковий або поздовжно циліндричний. Не дивлячись на те, що світильники обладнані недовгочасними галогенними лампочками, що нагріваються, вони, тобто лампочки, через свою низьку напругу (12 Вольт), не несуть ніякої загрози в плані пожежної безпеки. Головне - підключати підсвічування через понижувальний трансформатор.

Якщо Ви бажаєте більшого, то ви можете придбати вишукані шафи-купе із світлодіодною підсвіткою. Її лампочки по-перше можуть працювати до 50 000 годин, а по-друге, мають широкий спектр відтінків. Але у світлодіодної підсвітки є один значний мінус - велика вартість. Отже простій людині доведеться акцентувати увагу на галогенових лампах. Втім, навіть таке освітлення виявиться дуже виразним і зручним. Адже погодитеся, не кожна шафа може "світитися".
Меблі на замовлення
Меблі - це невід'ємна частина інтер'єру нашого дому. І не завжди стандартні рішення підходять нам. В такому випадку на допомогу приходять меблі на замовлення у Львові. Адже замовивши індивідуальні меблі Ви зможете втілити всі свої мрії у реальність.