Головна » Корисні статті про меблі » Передпокої напоказ

Передпокої напоказ

Почати знайомство з будинком нам пропонують з передпокою. Інший варіант був би досить дивний, адже минути цю кімнату, входячи в квартиру, вийде хіба що у фокусників. І саме через таку наочність та доступність сторонньому погляду цього приміщення багато господарів турбуються про зовнішній вигляд, ретельно підбирають меблі для передпокою і намагаються вкласти в неї максимум творчих ідей.

Але, як і в будь-якій іншій справі, в облаштуванні будинку варто знати міру, балансуючи на двох основоположних гранях.

Перше - краса.

Меблі для передпокою повинні бути: прекрасними, чудовими, яскравими. Сюди можна додати і інші епітети, які виражають зовнішню якість предметів інтер'єру. Так вважають справжні естети і цінителі краси. У пріоритеті таких покупців глянцеві фасади, мініатюрні шафи, дзеркальна мозаїка, витончені вішалки з тонкого позолоченого металу та інші, безумовно, радують очі речі.

Вибір таких меблів для передпокою часто зводиться до оцінки оригінальності і ступеню захоплення, що викликається при погляді на них. Тому улюбленими в цьому плані предметами інтер'єру виступають дорогі дизайнерські моделі, шокуючі своєю витонченістю і неймовірними формами.

Друге - практичність.

Цей пункт тісно переплітається з ще одним не менш важливим поняттям - функціональність. Хоч ми і недовго знаходимося в передпокої, але, тим не менш, покладаємо на меблі чимало функцій. Забезпечувати порядок, акуратно зберігати речі, взуття, головні убори та інші дрібниці. Щоб впоратися зі своїми обов'язками, шафи повинні бути місткими і ергономічними. Високі і важкодоступні антресолі вже неактуальні. Для більш практичного використання простору краще вибрати кутові шафи-купе. Що стосується розміщення взуття, то тут на допомогу прийдуть спеціальні тумби, що дозволяють зберігати цілі колекції взуття на компактних полицях. А замість настінних дзеркал цілком вдало можуть бути включені в інтер'єр дзеркальні фасади. Навісні настінні полки, стільці-тумби та інші предмети-трансформери.

Але в силу викладених двох позицій у прихильників нейтралітету встає питання: як зробити передпокій красивим і практичним? Відповідь, проста на словах і досить складна на практиці - вибирати гарні меблі і перевіряти їх на міцність.

Хочете витончену декоративну вішалку? Оцініть, чи зможе вона витримати ваше пальто або зимову куртку. Вирішили придбати шафу з глянцевим фасадом? Переконайтеся, що вона захищена від подряпин спеціальним покриттям. Розібратися з усіма цими питаннями вам допоможуть консультанти та сертифікати якості, які супроводжують гарні меблі.