Головна » Корисні статті про меблі » Сучасний вибір стилю

Сучасний вибір стилю

Темп життя, який прискорюється з кожним днем, надлишок інформації та нових вражень привели до підвищення попиту на лаконічні інтер'єри, позбавлені непотрібних деталей.

Хай-тек, контемпорарі і мінімалізм здатні дати необхідний простір, велику кількість світла і повітря та свободу, так необхідну багатьом. На противагу помітності і помпезності традиційного інтер'єру в епоху демократії з'являється мінімалізм, що відмовився від прикрас. Досконалість в кожному предметі інтер'єру - ось характерна ознака стилю. Для декорування стін застосовується не більше двох кольорів. Нечисленні меблі, підлога з дерева, непомітні жалюзі, скупість і лаконічність жанру вражає. В якості декору застосовується одна деталь: ваза або ікебана, яскрава живопис на стіні або скульптура в центрі кімнати.

Прихильниками мінімалізму є в основному, чоловіки. Жіноче сприйняття домашнього затишку з даним стилем несумісне. Стиль хай-тек - це віддзеркалення тенденції тих років. Основною рисою стилю є навмисне виставляння на загальний огляд інженерної конструкції. Все це є основою для дизайну при цьому не несучи функціонального навантаження. На сьогоднішній день впізнати стиль хай-тек дуже просто: небагата колірна гамма, офісні меблі, вмонтовані в меблі світильники. Відсутність прикрас легко замінюється грою фактур: відблисками і блиском хромованих і скляних поверхонь. Цей стиль не підійде для ледарів і нехлюїв. Тому брудні тарілки на кухні і не заправлена постіль зовсім виключені так як порушать гармонію стилю.

Контемпорарі - ось напрямок, найбільш близький сучасній людині. Найчастіше він служить нейтральним фоном для різних інтерпретацій, оскільки в ньому немає певної стилістики. Використання ексклюзивних меблів поряд з предметами промислового виробництва. Щоб уникнути стандартів дизайнери роблять акцент на оригінальності аксесуарів, стиль контемпорарі буде доречний в офісних приміщеннях. За допомогою модульних елементів і мобільних конструкцій співробітник зможе організувати робоче місце за своїм смаком.