Головна » Корисні статті про меблі » Корпусні меблі для вітальні

Корпусні меблі для вітальні

Чим для нас є вітальня? Якою вона має бути? Які вимоги ставляться до меблів у вітальні? Відповісти на ці запитання спробує ця стаття.

Комфорт - синонім корпусних меблів

Вітальня - це епіцентр подій всього будинку. Це те місце, де вечорами збирається все сім'я та її гості. Іноді вітальня поєднує в собі кілька функцій. Наприклад, вдень вітальня - це місце сімейного відпочинку перед телевізором або за хорошою книжкою, а вночі - це чиєсь спальне місце. Поєднати два в одному без шкоди для функціональності та естетичного вигляду під силу тільки корпусним меблям для вітальні.

Що являють собою корпусні меблі?

Корпусні меблі називають ще меблями «ящикової» конструкції. Такі меблі призначені для установки вздовж стін і мають жорсткий каркас. Вони бувають двох видів: цільними та модульними. Але в будь-якому випадку меблі потрібно підбирати так, щоб вони були виконані в єдиному стилі з усією вітальнею.

Переважно корпусні меблі - це стінка з двох-дверною шафою, вітрина або стелаж. Але зараз поняття розширилося і під корпусними меблями вже розуміються не тільки шафи, але і весь комплекс необхідних для вітальні меблів, у тому числі і м'які меблі. Сьогодні виробники пропонують своїм клієнтам тисячі готових варіантів корпусних меблів для вітальні, а також меблі на замовлення.