Головна » Корисні статті про меблі » Інструкція по догляду і чищенню корпусних меблів

Інструкція по догляду і чищенню корпусних меблів

Рекомендовано сухе чищення. Для підтримки в належному стані меблів, виготовлених з МДФ і ДВП, що має глянсову або лаковану поверхню меблів, виготовлених з цінних порід деревини, або меблів, що мають покриття з натуральної шпони, рекомендована обробка вологою ворсистою тканиною, змоченою в слабкому водно-мильному розчині. Після цього поверхня обробляється вологою ворсистою тканиною, змоченою у воді і віджатій. Після повного висихання рекомендована обробка поверхні спеціальними засобами для відходу за меблями (наприклад, « Пронто») згідно інструкції по використанню цих засобів.

Шкло і дзеркала необхідно чистити м'якими ганчірочками (тканинами) з використанням загальнодоступних засобів для чищення. Уникайте усіх порошків і паст з абразивними матеріалами, які можуть подряпати скло. На склі можна ставити різні предмети, проте намагайтеся їх пересувати, щоб не подряпати скло.

Піклуйтеся, щоб не пошкодити лаковані поверхні, оскільки в місцях подряпин і поглиблень деревина не захищена від дії зовнішніх чинників(вологи, сонячних променів). Остерігайтеся гарячих предметів і предметів з гострими краями, вони можуть пошкодити шар лаку.