Кухні на замовлення у Львові від ФОП "Сидорук".

ФОП Сидорук виробляє і реалізує меблі на замовлення у Львові, враховуючи всі побажання клієнта. Ми можемо запропонувати кухні, шафи-купе, меблеві фасади для шаф, дитячі, корпусні меблі та багато інших видів меблів за доступною ціною. Ми знаходимося на ринку меблів більше 7 років, і за цей час у нас накопичився величезний досвід в роботі будь-якої складності.

Виробництво кухні на замовлення у Львові здійснюється на найсучаснішому обладнанні. Наявність великого асортименту матеріалів і комплектуючих розширює можливості. Всі кухні виготовляються за індивідуальними проектами, враховуючи при цьому всі побажання замовника. Ми завжди порадимо і підкажемо, як зробити цікавішим інтер'єр вашого будинку чи квартири, допоможемо вибрати матеріал, його текстуру, колірну гамму і допоможемо спроектувати вашу майбутню кухню на замовлення дешево.

Кухні виробництва ФОП Сидорук

Кухня є основним місцем у будинку, де не тільки готується їжа, а й збираються всі члени родини. Тут проводяться свята з друзями та родичами, проходять душевні бесіди і будуються плани на майбутнє. Тому дуже важливо, щоб кожен відчував тут приємну і затишну атмосферу.

Ми виробляємо як недорогі кухні на замовлення у Львові, так і абсолютно ексклюзивні моделі кухні зі складними елементами в дизайні.

Класичні кухні на замовлення - це традиційні розкішні кухні, які приносять затишок і тепло в інтер'єр будинку або квартири. Це завжди симетрія форм, вишукані та елегантні аксесуари. Стримані кольори меблів, особливі ручки на шафках і декоративні елементи, роблять кухню дуже затишною і комфортною.

Кухні на замовлення в стилі кантрі - це простота і якась "сільська" нотка. Така кухня вишукана і має неповторний інтер'єр, де панує спокій і відчуття гармонії. У ній комфортно і зручно, все на своїх місцях і дуже практично.

Сучасні кухні на замовлення в стилі модерн - це практичні і зручні меблі, які максимально адаптована під клієнта. Вони поєднують функціональність і креатив, яскраві кольори і незвичність форм. Це завжди простота, практичність і комфорт. А наші ціни на кухні на замовлення вас приємно здивують.

Дизайн-проект кухні

При складанні проекту і виготовленні кухні на замовлення завжди виникає питання, як же правильно вибрати і розташувати кухонні меблі. Адже тут повинно поєднуватися кухонне обладнання, місце приготування і місце для споживання їжі. Тому дуже важливо знати точні розміри меблів, щоб вони ідеально вписались в розміри приміщення. Наші фахівці зроблять всі необхідні заміри, врахують наявність нюансів і тонкощів даного приміщення. Після вашого обговорення з дизайнером і вибору моделі кухні, ви можете бути впевнені, що замовлений кухонний гарнітур буде ідеально підігнаний під габарити вашої кухні.

Якість кухонних меблів

Якість кожного кухонного гарнітуру підтверджується сертифікатом і відповідає всім санітарним і технічним нормам. Використання високоякісних матеріалів, фурнітури та аксесуарів провідних виробників світу, гарантують високу якість виготовлених меблів. Спеціальний відділ з контролю якості стежить за виробництвом та виявляє всі нюанси ще в процесі роботи, що дозволяє вчасно їх усунути.

Замовивши такі меблі, можна бути впевненим у раціональному використанні площі приміщення. Кухні на замовлення від виробника завжди гарантують повне розуміння бажань клієнта і виконання точно за ескізом. На сьогоднішній день виготовлення меблів на замовлення буде найоптимальнішим варіантом перетворення інтер'єру квартири або будинку в оригінальне і затишне місце.