Головна » Корисні статті про меблі » Ліжечко для дитини

Ліжечко для дитини

Ліжка можна брати окремо або в комплекті з меблями. Раніше були популярними ліжечка для малюків і для дошколят. Підліткам надавалось ліжко, як у дорослих. З часом уявлення про ліжка помінялося: нею може виявитися виріб зі спальним місцем на верхньому ярусі, на нижньому - з робочим столом, шафою.

Модні двоярусні ліжечка. До речі, у сімей з однією дитиною вони теж популярні. На просторі знизу дитина може чудово бавитись, а потім - у дитини може з'явитися братик, сестричка ... У невеликих квартирах зручні меблі-трансформер. Дивани легко перетворюються в двоярусні ліжечка, а ліжка малюків - в підліткові. Дивани-ліжка теж зручні. Цікаві конструкції викатних кушеток, диванів. Проблема довжини вирішується додаванням нової диванної подушки. На цьому ложі дитина може спати довго, поки не стане підлітком.

Ліжко малюкам частіше ставлять в батьківській спальні. Хочете відразу відселити дитину в його кімнату? Не забудьте передбачити в ній місце і для мами. Новонародженим ліжка роблять з високими бортиками, безпечними боковинами з дерева. Беріть ліжка діткам з деревоплити, клеєної фанери, матраци з натуральними наповнювачами. Останні їх новинки: кокосові стружки, водорості.

Розміри дитячих ліжечок не менше 190 (довжина) на 90 см (ширина). Намагайтеся підібрати ліжко натуральних матеріалів. Відмінно, якщо в основі ліжка вільха, сосна. Не лінуйтеся ознайомитися з сертифікатом до ліжка: переконайтеся, що вона не виділяє формальдегід.

Діти обожнюють грати на верхньому ярусі подвійних ліжок. Забезпечити при цьому їх безпека - головне питання. Роблячи вибір, подивіться на надійність поручнів і висоту бортів. Гострі кути в будь дитячих меблів протипоказані.

Всі нові ліжка обладнані прихованими ящиками, куди можна скласти білизна для ліжку.