Головна » Корисні статті про меблі » Меблі для ванної: без чого не обійтися?

Меблі для ванної: без чого не обійтися?

Компактно і красиво облаштувати приміщення - це справжній талант. Зробити інтер'єр функціональним - вміння, яке приходить з досвідом і знаннями. Але все це неможливо здійснити, якщо меблевий ринок не має достатньо широкого асортименту продукції, здатної виконати основні вимоги покупця. Благо, розвиток меблевої індустрії дає нам сьогодні величезні можливості. Меблі для ванної представлені різними виробниками, моделями різних габаритів і дизайну, що дозволяє зробити затишним не тільки просторе приміщення, а й маленькі ванни. Але від квадратних метрів залежить не тільки розмір тумби або шафки, це стає визначальним фактором у кількості та наборі меблів. Давайте розберемося, які бувають меблі для ванної і навіщо потрібні шафи і пенали в кімнату з підвищеною вологістю.

 

Тумби під раковину

Це найпоширеніші меблі для ванної, яку купляють в першу чергу. Пов'язано це, звичайно, з тим, що вільний простір під раковиною потрібно чимось займати. Адже найчастіше, крім цього місця ми не маємо можливості втиснути в маленьку ванну меблі куди-небудь ще. Тому варто уважно розглядати всі варіанти, виходячи з особливостей вашого приміщення. У вас підлога з підігрівом? Тоді краще зупинитися на меблях з високими ніжками. По-перше, це дозволить зберегти вироби в хорошому стані, а по-друге, створить вам більш зручні умови для вологого прибирання приміщення. Внутрішньо пристрій тумб також має значення. Ящики або шафки? Сказати про явні переваги якогось одного варіанту не можна, все залежить від ваших уподобань. Проте варто продумати такі моменти, як висота і глибина полиць. Адже деякі засоби для догляду за одягом або предмети особистої гігієни можуть мати нестандартні форми або великі розміри, що створить незручності при їх зберіганні в меблів з однаковим відстанню між полицями.

 

Пенали і шафи

Такі меблі для ванної купуються в тому випадку, якщо вільного місця більш ніж достатньо. При цьому не обов'язково встановлювати їх на підлозі. Підвісні пенали можна розмістити над раковиною або пральною машиною. Як правило, вони мають компактні розміри. Внутрішній устрій зводиться до трьох-шести поличок, призначених для зберігання побутових дрібниць. Варто розглянути фурнітуру меблів для ванної. Кращий вибір - ручки з хромованого металу. На відміну від пластмасових аналогів вони не втратять блиску і будуть відмінно виглядати на протязі довгого часу.

 

модульні системи

Що стосується наборів меблів для ванної, це окрема група товарів, звана модульною системою. Це вже досить знайома модель облаштування інтер'єру, представлена виробником в різних варіантах, з яких можна вибрати предмети, потрібні саме для вашого будинку. Їх кількість і розташування повністю залежить від вашого бажання і смаку.

 

Таким чином, можна сказати, що на меблевому ринку представлено досить багато хороших і якісних меблів для ванної. Тому створити цікавий і функціональний дизайн при правильному підході не складе труднощів навіть непрофесіоналам у оформлювальному справі.

Меблі на замовлення
Меблі - це невід'ємна частина інтер'єру нашого дому. І не завжди стандартні рішення підходять нам. В такому випадку на допомогу приходять меблі на замовлення у Львові. Адже замовивши індивідуальні меблі Ви зможете втілити всі свої мрії у реальність.