Головна » Корисні статті про меблі » Естетичний вибір меблів для спальні

Естетичний вибір меблів для спальні

Дизайну інтер'єру спальні завжди приділяється чимала увага, адже не секрет, що спальня це найпотаємніша кімната у будинку, її душа. І меблі тут мають бути що відповідає: що розташовує до розслаблення після довгого дня і до бадьорого підйому уранці. Все тут повинно бути, затишною і функціонально, щоб навіть в самому невеликому просторі хазяї могли відчути комфортно.
Зазвичай меблі для спальної кімнати вибираються в одному стилі. У такому разі краще всього звернути свою увагу на спеціальні спальні гарнітури, які складаються з ліжка, прикроватных тумбочок, шафи, комода, туалетного столика і дзеркала. Набір модульних меблів може видозмінюватися відповідно до побажань хазяїв : в нім можуть бути відсутніми які-небудь елементи, або з'являтися додаткові, такі як ширма або пересувні консолі, які можуть грати, у тому числі і роль столика для сніданку в ліжку. Серйозний вплив на вибір елементів грає конфігурація і розмір кімнати.
Крім того, Ви повинні вибрати стильове рішення спальні. Це може бути строга класика - темні, трохи химерні меблі, ліжко з масивним узголів'ям, шафи на ніжках. Для невеликого приміщення підійде стиль хай-тек або мінімалізм. Головне тут - світлі тони, мінімум меблів, сучасні аксесуари і відчуття легкості простору.
Але дизайн інтер'єру спальні не обмежений стандартними рамками. Будь-який із стилів, у тому числі етнічний, кантри або еклектика, будуть доречні в цьому просторі. Головне - щоб дизайн влаштовував хазяїв і був продуманий до дрібниць. Що стосується кольору, то зазвичай світлі тони вибирають для спальні невеликого простору, щоб візуально розширити приміщення. Темні тони більше підійдуть великої спальні з високими стелями - це зробить простір камерним. Проте підбирати колір стін і штор можна під меблевий гарнітур, що сподобався вам. Наприклад, вважається, що з кольором натурального дерева прекрасно поєднується ясно-блакитний або ясно-рожевий кольори.
Головна роль в спальні, звичайно ж, відводиться ліжку. Це може бути класичний варіант: одно-, півтора- чи двоспальне ліжко, розташоване по середині кімнати або у однієї із стін. Ви можете вибрати в якості спального ложа диван, що розкладається, тоді в денний час доби спальня може служити і вітальнею або зоною для відпочинку. Крім того, при виборі ліжка треба потурбуватися і про власне здоров'я - придбати зручний ортопедичний матрац.
Окрім спальні в кімнаті часто розташовуються шафи суконь або комоди для зберігання речей. Вони повинні красиво вписуватися в загальний дизайн інтер'єру, не захаращувати простір і при цьому вміщувати в себе усе необхідне. Найбільш прийнятним варіантом є поєднання спальні і гардеробної кімнати, яка ховається за спеціальними дверима. Вийти з положення в невеликій спальні можна за допомогою шаф-купе з дзеркальними дверцями або спеціальних ящиків під ліжком. Перші зорово розширять простір, а другі допоможуть заощадити дорогоцінні метри. Тим більше що зберігати в них можна не лише постільна білизна, але і інші речі.
Доповнити простір спальні можна за допомогою прикроватных тумбочок. Вони нададуть спальні затишок, дозволять спокійно шанувати перед сном. Подумайте про деталі інтер'єру : картинах на стіні, милих дрібничках на полицях, фотографіях, а також килимах біля ліжка. Усе це дозволить вам створити дійсно затишну спальню.
Меблі на замовлення
Меблі - це невід'ємна частина інтер'єру нашого дому. І не завжди стандартні рішення підходять нам. В такому випадку на допомогу приходять меблі на замовлення у Львові. Адже замовивши індивідуальні меблі Ви зможете втілити всі свої мрії у реальність.