Головна » Корисні статті про меблі » Купівля меблів для кухні

Купівля меблів для кухні

Ми продовжуємо розмову про купівлю нових меблів для кухні. Минулого разу ми зупинилися на тому, що прийшли в салон і сіли до консультанта робити розрахунок кухні.

Робота з дизайнером - консультантом

Тут можна дати кілька корисних порад про те, як грамотно вести з консультантом.

1. Сприймайте консультанта, як джерело інформації, як фахівця і експерта в області меблів для кухні. Йому можна задавати будь-яке питання щодо того, який матеріал для фасаду краще, або запитати про кращі стільниці.

2. Ви і лише ви точно знаєте, що хочете бачити на своїй кухні. Якщо консультант вам намагається «впарити» рішення, яке вас абсолютно не влаштовує, то це не привід змінювати своїм планам, а привід змінити консультанта, а може і салон. Крім вас ніхто краще не може знати, як вам краще зробити меблі для кухні. При цьому, прислухайтеся до порад консультанта. Але тільки прислухайтеся, як до рекомендації.

3. Спілкування з консультантом - це процес досить інтимний. Якщо ви відчуваєте дискомфорт у спілкуванні з людиною, то це привід не обирати в нього меблі для кухні. Вам потрібно довіритися консультанту, але при цьому бути впевненим, що він вас не обдурить.

4. Пам'ятайте про те, що один розрахунок займає приблизно 1,5-2 години. Відповідно, плануйте свій час. За 30-40 хв. вам кухню не порахують. До речі, з цієї ж причини не рекомендую за один день відвідувати кілька салонів. Після двох годин напруженої роботи з консультантом ви навряд чи зможете так само якісно розрахувати меблі для кухні в іншому салоні.

Як зробити меблі для кухні дешевшими?

Отже, ви провели 2 години і дізналися вартість. Для вас це дорого. Чи можна тепер знизити вартість меблів для кухні? Звичайно ж можна. Консультант салону - це ваш експерт і партнер. Ви отримали підсумкову вартість і тепер говорите, що вона занадто велика для вас і питаєте, як і на чому можна заощадити. Зазвичай меблі для кухні розраховуються з запасом , тобто «за замовчуванням» будь-який співробітник салону вставляє туди найдорожчі варіанти виконання шаф. Це не обман, просто його зарплата залежить від кількості принесених на фабрику грошей. І потім, людям часто хочеться розрахувати все по максимуму - от і роблять такий розрахунок дизайнери в салоні. Чому потрібно сказати консультанту, що розрахунок вас не влаштував? Тому що він краще за всіх знає, як і з чого складається ціна ваших меблів для кухні. Він може відразу ж назвати найдорожчі елементи. Далі вам залишається тільки запитати, як їх можна зробити дешевше і вам запропонують 2-3 рішення.

Дуже сильно на ціну меблів для кухні впливає оздоблення фасадів. Якщо у вас там скло з гравюрами, або інкрустація кристалами - то це все легко збільшить вартість. Спробуйте відмовитися від цього і проаналізуйте ціну. Досить дорого обходяться: меблева фурнітура та системи зберігання. Це все так само слід переглянути і підібрати варіанти дешевше. Не соромтеся запитувати скільки конкретно коштує той чи інший елемент. Коли вам назвуть його ціну, ви самі зрозумієте, що «за таку дурницю - це дуже дорого» і легко від цього відмовтеся.

Найдорожчий предмет меблів для кухні той, у якого найбільша площа. Такою є шафа під вбудований холодильник. Якщо ви не уявляєте своїх меблі для кухні без нього, тоді вам доведеться змиритися з сумою, що ви отримали. Якщо вам не складно замінити вбудований холодильник звичайним, то ви легко зможете заощадити деяку суму. Економія вийти після підсумовування вартості самого вбудованого холодильника і шафи для нього. Можна спростити підсвітку, обробку фасаду.

Можна зменшити кількість індивідуально зроблених меблів. Це ті шафи, які робляться спеціально по ваших розмірах в єдиному екземплярі, в рамках вашого проекту меблів для кухні. Як правило, на будь-яку кухню чудово поміщаються стандартні шафи і кілька індивідуальних. Націнка на виготовлення індивідуальної шафи складає близько 20%. Якщо зможете замінити таку шафу стандартною, то цю суму заощадите в загальній вартості меблів для кухні. Не купуйте у салоні побутову техніку, системи зберігання та інші речі, які не відносяться безпосередньо до меблів для кухні та стільниці. Купуйте саму меблі для кухні, стільницю, фурнітуру і підсвітку. Це мінімальний набір. Відмова від стінової панелі дозволить вам заощадити деяку суму.

Вартість побутової техніки в кухонних салонах завищена на 20-30%, а часто і більше. Те ж саме відноситься і до кухонної сантехніки. Фурнітура, яку варто купити - це механізми для дверей і ящиків. Системи зберігання - це окремі елементи, які ставляться в шафу повністю. Кухонну шафу можна використовувати і без них.

Порівняння цін на меблі для кухні

Порахувавши все в салоні, попросіть дати вам розрахунок. Хтось попросить за це гроші, хтось передасть вам детальний пакет документів на меблі для кухні. Наступного разу, коли ви прийдете в салон, дизайнер знайде по базі ваш проект і подальша робота забере набагато менше часу, якщо, звичайно, ви не вирішили все робити заново. Якщо вам ні за яких обставин нічого не видають, то накидайте собі на папір хоча б розміри та загальну вартість. Коли ви підете робити розрахунок меблів для кухні в інших салонах, то ви будете порівнювати співвідношення функціональність/ціна.

Рішення про покупку меблів для кухні

Коли у вас набереться кілька варіантів, то вам належить приймати рішення. Тут ніякі поради не потрібні. Це ваше і тільки ваше рішення. Подумайте, що вам важливіше, а від чого можна відмовитися - тільки так ви прийміть єдине вірне для себе рішення. Гарної вам покупки!