Головна » Корисні статті про меблі » Меблі для вітальні на замовлення

Меблі для вітальні на замовлення

Вітальня є ЦЕНТРОМ БУДЬ-ЯКОГО БУДИНКУ ЧИ КВАРТИРИ, АДЖЕ ТУТ збиратися всією сім'єю, ВІДЗНАЧАЮТЬ СІМЕЙНІ СВЯТА І ПРИЙМАЮТЬ ГОСТЕЙ. САМЕ ТОМУ ТАК ВАЖЛИВО СТВОРИТИ В ЦЬОМУ ПРИМІЩЕННІ комфортну та доброзичливу ​​обстановку. ПРИ ЦЬОМУ НЕ ВАРТО ЗАБУВАТИ, ЩО інтер'єр вітальні ПОВИНЕН БУТИ НЕ ТІЛЬКИ естетично привабливий, А Й ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ. Створити таку обстановку - завдання не з легких, ОДНАК ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР МЕБЛІВ ПОМІТНО ПОЛЕГШИТЬ РОБОТУ.

Підібрати меблі, які ідеально підійдуть саме для вашої вітальні з урахуванням широкого асортименту сучасних шаф-купе, а також вбудованих і кутових шаф, на перший погляд, не складно. Прекрасний варіант для облаштування нестандартного за габаритами або формою приміщення - виготовлення меблів для вітальні на замовлення - і зовсім дозволить без зайвого клопоту створити оптимальний інтер'єр. Однак у кожному разі важливо дотримуватися стилю, почуття міри і мати хороший смак. Адже сьогодні, як відомо, зовсім не актуально «набивати» вітальню дорогими, масивними і типовими меблями.

При виборі предметів обстановки необхідно, в першу чергу, визначити, скільки місця вони займатимуть в приміщенні. Так, для невеликої кімнати, навіть список, що складається з пари тумбочок, шафи і дивана та крісел, може виявитися занадто довгим. Втім, можна вдало вмістити всі необхідні меблі і при цьому істотно заощадити вільний простір - іншими словами, треба виготовити меблі на замовлення з урахуванням особливостей приміщення і ваших особистих переваг. До слова, такі меблі ідеально впишуться у вже наявний інтер'єр або стане чудовою основою для створення нового.

ХАЙ-ТЕК ЧИ КЛАСИКА?

При виборі меблів для вітальні важливо враховувати загальну концепцію інтер'єру. Так, у вітальні в стилі хай-тек цілком доречні будуть елементи обстановки, виконані зі скла і металу або вбудовані шафи, фасади яких практично не відрізняються від поверхні стін. Любителям класичного стилю дизайнери радять використовувати шафи-купе та інші корпусні меблі.

У розумних кількостях корпусні меблі необхідні у вітальні, залишається лише правильно їх підібрати. Останнім часом особливої ​​популярності набули так звані «модульні» стінки для вітальні. Їх істотне вигідність полягає в тому, що кожен покупець може самостійно зібрати весь комплект, в якому кожен елемент відповідає певному стилю. При необхідності ви можете замовити таку кількість шаф, тумбочок, комодів та інших предметів меблів, скільки необхідно для облаштування вашої вітальні.

Оскільки вітальня - це, найчастіше, зона відпочинку, то і меблі тут необхідно розташувати відповідні: затишні дивани і крісла, функціональні столики та інше. Незважаючи на те, що розміщення шаф і стінок у вітальні останнім часом втратило актуальність, в деяких квартирах, в силу їх невеликої площі, в цій кімнаті їх доводиться встановлювати. У цьому випадку ідеальним варіантом стануть вбудовані моделі або стильні і естетично привабливі шафи-купе. Відмінне рішення - кутові корпусні меблі, конструкція яких дозволяє економно і функціонально використовувати вільний простір кімнати. Сьогодні багато виробників пропонують виготовлення шаф-купе, зовнішнє оформлення яких дозволяє «сховати» їх від сторонніх очей.

Кутові корпусні меблі дозволяють функціонально використовувати простір вітальні.

МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ ВІД ФОП "СИДОРУК" - ЗНАЙДЕТЬСЯ МІСЦЕ ДЛЯ ВСЬОГО

Якщо ви прагнете «вмістити» в вітальню весь комплект меблів, а розміри приміщення зробити цього не дозволяють, виправити ситуацію можна, зробивши меблі на замовлення від ФОП "Сидорук". Меблі, виготовлені ​​за індивідуальними ескізами, з урахуванням розмірів приміщення, його конструктивних особливостей і стильового оформлення дозволяють навіть невелику кімнату зробити багатофункціональною і комфортною. Виготовлення меблів на замовлення в ряді випадків обходиться набагато дешевше, ніж придбання аналогічних готових моделей, при цьому всі елементи нової обстановки ідеально впишуться у вже наявний інтер'єр.

Вибираючи меблі для вітальні, важливо приділити увагу матеріалу, з якого вони виготовлені. Сьогодні широке застосування знаходить ДСП і МДФ, але особливе благородство інтер'єру надає звичайно ж натуральне дерево. Меблі, виготовлені з модрини, сосни, ялини або дуба, не тільки довговічні, але й вражають своєю природною красою і елегантністю. Ще більш довговічні сучасні матеріали - високоякісний пластик, який з великим успіхом застосовується для виготовлення меблів у стилі хай-тек, мінімалізму і т.п.

ФОП "Сидорук" пропонує виготовлення стильних, сучасних і недорогих меблів на замовлення. Застосування гіпоалергенних і довговічних матеріалів забезпечує відмінну якість і надійність меблів. Купуючи шафи, тумби, столи або стінки на замовлення, ви будете впевнені, що вони займуть певне місце у вашій вітальні і створять у ній неповторну атмосферу комфорту і затишку.