Як вибрати комп'ютерний стіл
При купівлі нового комп'ютера не варто забувати, що для нього буде потрібно комп'ютерний стіл. Сьогоднішня різноманітність запропонованих на меблевому ринку столів справді величезна. Як же вибрати відповідний для себе комп'ютерний стіл, який функціонально доповнить вже придбаний комп'ютер?
Перш за все, варто вирішити, в якому місці кімнати ви плануєте розмістити комп'ютерний стіл. Також треба враховувати, що стіл, призначений для комп'ютера, відрізняється від звичного письмового столу наявністю висувної полиці для клавіатури, розташованої під основною стільницею. Для виготовлення комп'ютерних столів використовується ДСП, дерево, скло, метал, пластик. До більш дорогих відносяться комп'ютерні столи з дерева. Купуючи стіл з ДСП, неодмінно перевірте обробку торців виробу. У разі поганої обробки країв, можливо, що з часом з ДСП почне виділятися дуже шкідливі випари формальдегіду.
Важливо звертати увагу також на розміри комп'ютерного столу. Так, розмір глибини стільниці повинен бути 80 см, а висоти - 76 см, не більше. Розташовувати монітор рекомендується на відстані вашої витягнутої руки. І стояти йому слід прямо на стільниці, без всяких полиць. Сидячи за комп'ютерним столом необхідно дивитися на екран монітора зверху вниз. Під столом повинен бути передбачений простір, достатній, щоб користувач міг повністю витягнути ноги.
При виборі столу також слід дивитися на матеріал, з якого виготовлені кріплення і направляючі - вони повинні бути металевими, а не пластмасовими, оскільки на них буде покладено всю основне навантаження. Часто конструкцією столів для комп'ютера, особливо сучасних, передбачена наявність спеціальних порожнистих ніжок або жолобів. Вони служать для приховування всередині себе проводів. Рекомендується користуватися ними, вони надзвичайно зручні, особливо, якщо до комп'ютера підключено багато пристроїв таких як принтер, сканер і т.д.
У момент покупки комп'ютерного столу варто запитати про послуги з доставки і збірки вибраного елемента меблів. Звичайно, наявність інструкції дозволяє зібрати комп'ютерний стіл будь-якій людині, але краще нехай це зроблять професіонали.