Головна » Корисні статті про меблі » Інструкція по догляду і чищенню меблів з шкіри

Інструкція по догляду і чищенню меблів з шкіри

Для підтримки м'яких меблів в належному стані і видалення пилу рекомендується використати пилосос. Іноді можна використати губку.

Шкіра має тонку, непомітну для очей захисну кулю, яку легко можна пошкодити, що може привести до втрати шкірою кольору. Тому не можна користуватися аерозолями, кремами, хімічними засобами, які мають гас, спирт, розчинники і іншими хімічними засобами, які не рекомендується для чищення шкіряних виробів.

Частота чищення шкіри залежить від інтенсивності використання. Свіжі плями і забруднення слід негайно стерти сухою ганчіркою(тканинною). Якщо пляму не вдається видалити таким чином, забруднену поверхню необхідно обробити чистячим засобом і покрити консервуючим засобом. Вчасно чищення не треба занадто сильно і довго терти, тому що це може привезти до втрати кольори шкіри. Після кожного чищення обов'язково законсервувати шкіру, оскільки чищення ушкоджує тонку захисну кулю. Після кожної консервації, для того, щоб зберегти захисну кулю шкіри, рекомендується не використати меблі упродовж 12 годин.