Головна » Корисні статті про меблі » Зручна кімната: крісла чи стільці?

Зручна кімната: крісла чи стільці?

При виборі меблів для сидіння кожен покупець стикається з проблемою вибору. Величезний асортимент диванів, стільців, крісел, табуретів, пуфів ... Багато хто вже не розмежовуює їх функції та із задоволенням купуює крісла на кухню, стільці у вітальню і пуфи в спальну кімнату. Звичайно, не можна сказати, що існують певні правила, де має стояти той чи інший предмет меблів, проте деякі поради все ж зможуть допомогти визначитися з покупкою. Адже оригінальні рішення в інтер'єрі - це багаторічний досвід дизайнерської практики, закріплений в проектах і ескізах.

 

Отже, почнемо з вітальні

Говорити про важливість цієї кімнати зайве - це обличчя будинку, головне приміщення, де зосереджено все найкраще, щоб створити максимальний комфорт і затишок. І, звичайно ж, неможливо уявити її без м'якого куточка. Диван і два крісла - це стандартний набір, який пропонували і пропонують нам меблеві магазини. Однак не кожна вітальня готова до таких комплектів. Занадто громіздкі і об'ємні крісла можуть стати не прикрасою, а, навпаки, зайвої меблями в кімнаті, відверто спотворючи інтер'єр. Тому часто вартує відмовитися від цього набору і зробити свій вибір на користь стільців. Диван ж, апріорі, залишиться центральним місцем кімнати для гостей. При цьому не обов'язково жертвувати комфортом. Можна вибрати стільці з м'яким сидінням і спинкою, зі зручними підлокітниками і красивою оббивкою. Вони повноцінно замінять крісла і при цьому залишать простір вільним.

 

Наступний пункт - кухня

Сучасна кухня кардинальним чином відрізняється від тієї, яка зустрічалася в типових будинках кінця 20-го століття. Мабуть, єдине, що залишилося незмінним - це стіл. А ось його оточення, тобто місця для зручного розташування, змінювалися набагато частіше. Спочатку це були дерев'яні табурети, які відмінно економили місце на маленьких кухнях, але залишали бажати кращого в плані комфорту. Потім всі оцінили прийшли на ринок кутові диванчики - вони стали м'яким порятунком для довгих кухонних посиденьок. Хоч вони й займали дещо більше місця, але кухонні дивани цілком органічно виглядали і в компактних кімнатах. Сьогодні однією з яскравих тенденцій стали кухонні крісла, які виграють у попередніх гравців і по зручності і по економії простору. М'які спинки і сидіння не залишать дискомфорту, а яскраві і, що найголовніше, практичні матеріали оббивки зроблять вашу кухню прикладом для наслідування.

 

А тепер - в офіс

Вибір стільців і крісел в квартиру - це ваша особиста справа, а от покупка сидінь в офісне приміщення вже носить характер суспільної відповідальності. Адже для персоналу, який знаходиться за робочим столом близько 8 годин на день, комфорт відіграє чималу роль. Стільці для ваших співробітників - це непоганий варіант, але навіть самий зручний стілець не зрівняється по комфорту з м'яким кріслом на коліщатках. Регульовані спинки, ручки, висота - все це дозволить налаштувати робоче місце під індивідуальні вимоги і зосередити увагу на роботі, а не на пошуку зручного сидячого положення.

Вибір між кріслами і стільцями - справа, що вимагає комплексного підходу. Оцінивши фінансові можливості, габарити меблів, вільний простір кімнати і загальний стиль інтер'єру, ви зможете зробити правильний вибір.