Меблі для дому

Меблі для домуВи придбали квартиру чи збудували власний будинок. Що вам потрібно перш за все? Звичайно, меблі для дому. Модні, креативні, але головне, щоб вони були зручними. Напевно, під час спорудження будинку, кожен з майбутніх мешканців вже вирішив як організувати власний простір, зробити його функціональним та зручним.

Вислухавши їх, врахуйте побажання кожного, щоб створити єдиний інтер'єр. Добре, що зараз немає недоліку в меблевих виробах. У будь-якій фірмі, яка спеціалізується на виготовленні та продажу меблів, ви можете придбати все що завгодно і створити абсолютно будь-який інтер'єр. Якщо будуєте будинок для себе коханого - творіть на здоров'я! Головне продумайте все так, щоб у вашому житлі не було нічого зайвого, щоб поряд з вами знаходилося тільки те, що дійсно потрібно і що вписується в створений вами інтер'єр.

Під час вибору меблів для нового дому чи квартири радимо звертати увагу на такі параметри:

1. Виробник. Купуйте тільки ті меблі, які зроблені солідною фірмою або ж на фабриці, бажано з рекомендаціями і історією. Проглянете рекламу і відгуки клієнтів. Відразу ж вимагайте терміни гарантії та сертифікати. Головне пам'ятаєте, що якою б "хорошою" не була яка-небудь підпільна фірма, і які б дешеві меблі він не продавала, краще все ж довіритися відомій компанії.

2. Матеріал і фурнітура. Дуже важливою деталлю є те, з чого виготовлені меблі для дому. Впізнайте породу дерева, якщо воно натуральне, зверніть увагу на меблевий щит. Спробуйте визначити, чи добре воно висушене, адже від цього залежить, як довго проживуть ваші меблі. Якщо ви ваш виріб зроблений з ДСП, то за допомогою продавця визначите, яке покриття - кашироване, ламіноване чи шпоноване. Зверніть увагу на плиту, і на те, чи є у виробу якісна кромка.

Ваші меблі мають бути зручними, красивими і довговічними. Зверніть увагу на те, як влаштовані ніжки виробу, чи можливе регулювання їх висоти. Фурнітура - це прикраса меблів, її найпривабливіша частина. Фурнітурою є, наприклад, ручки ящиків і дверей, безшумно ковзаючі направляючі. Такі частини остаточно підкуповують клієнта.

М'які меблі на сьогодні відрізняються великою різноманітністю. Головне, що зазвичай притягає передбачливого покупця - це тканина, якій оббиті крісла і дивани. Шеніли і жокарди, ворсові тканини приваблюють м'якістю і фантастичним забарвленням. Полотна з тисненим малюнком, шкіра і інші неткані покриття підкуповують легкістю догляду. Різновидів дуже багато, але вибирати вам. При цьому вибір необхідно зробити на користь свого інтер'єру, і на користь можливостей - якщо полотна з тисненим малюнком гарно виглядатимуть в кімнаті без надлишку елементів інтер'єру, то в кімнати, наповнені картинами та візерунками, чудово впишуться жокарди або шеніли.


3. Конструктивне рішення меблів. У салонах меблів на даний момент існує величезна кількість конструкцій на будь-який розмір і смак. Головне - розмір! Перед тим, як зробити похід в магазин меблів виміряйте вільну площу будинку, ширину дверей і висоту стель. Образливо буде, якщо гарний та дуже дорогий диван не пролізе в двері, а через вікно не піднімеш стелаж, тому що ви живете на шостому поверсі. Якщо ви захочете втілити в життя свою мрію і купити нове, широке, зручне ліжко, вибирайте стандартний матрац, тому що нестандартний на 10-25% більше. Крісла і дивани можуть бути розкладними, за що їх і цінують в маленьких квартирах. Але перш ніж купити таке диво техніки, відразу ж спробуйте розкладання і складання, спробуйте трансформувати річ, подивіться оббивку всередині. Не забудьте перевірити наявність ящиків для білизни, порахуйте, скільки людей зможе заночувати на ньому і чи поміститься воно взагалі на місце вашого відпочинку. Саме тому, перед купівлею меблів запасіться точними розмірами вашої кімнати, дверних отворів і вікон. Це убереже вас від неприємних сюрпризів.