Головна » Корисні статті про меблі » Нові рішення в організації кухонного простору

Нові рішення в організації кухонного простору

Основними характерними рисами сучасної кухні є багатофункціональність і практичність. Все більше уваги приділяється саме питанням оптимального використання кожного сантиметра простору і ергономічності інтер'єру.

На зміну традиційним кухонним гарнітурам з безліччю полиць прийшли вбудовані і корпусні меблі для кухні, багаті висувними шухлядками і різними прихованими елементами. Особливістю таких меблів є їхня вузька спрямованість на вирішення якої-небудь завдання. На сучасній кухні немає місця однотипним скриньках і полицям, тепер кожен куточок несе строго певну функцію.

При виготовленні меблів на замовлення для кухні можливе максимальне використання кожної особливості планування приміщення. У невеликих нішах дуже зручно розмістити полички для спецій або вузькі ящики для кухонного начиння. Полиці, що обертаються навколо своєї осі або переміщуються у вертикальному напрямку не тільки оригінально виглядають, але і дозволяють використовувати зовсім недоступні, на перший погляд, куточки. Застосування особливих роликових механізмів дозволяє при необхідності навіть виймати кошики та скриньки, що значно спрощує пошук якої речі.

Крім того, розташовані у важкодоступних місцях ящики часто забезпечуються ліфтовими елементами, що піднімають ящик на необхідну висоту. Подібні меблі - знахідка для маленької кухні, в якій кожен сантиметр на рахунку. Різні вбудовані елементи, такі як висувні обробні дошки, розетки і навіть невеликі столики, економлять простір і звільняють місце для безлічі інших корисних речей. Використання розсувних або складних стулок шаф вирішує проблему вузьких проходів , в яких недостатньо місця для розміщення меблів з ​​традиційними дверцями.

Безліч різних конструкцій, пропонованих зараз виробниками, дозволяє купити кухонні меблі, що будуть оптимально підходити до планування будь-якої кухні. Втілити ж у реальність Ваші оригінальні ідеї з оформлення та використання простору кухні Вам допоможуть наші фахівці, виготовивши елітну кухню на замовлення.