Головна » Корисні статті про меблі » Як знайти свій стиль в наповненні інтер'єру меблями?

Як знайти свій стиль в наповненні інтер'єру меблями?

Чи знаєте Ви який стиль Вам найбільше підходить? Можливо, у Вас є слабкий натяк, але Ви дійсно хотіли б визначити свій стиль більш повно. А може у Вас є переваги по стилю, і Ви просто не знаєте їх?

Ось простий спосіб це з'ясувати, просто переглянете те, що у вас вже є, тому що ключ до Вашої реальному стилю - скрізь!

1. Подивіться на меблі, які у Вас вже є. У Вас є щось, з чим Ви не можете розлучитися з такими меблями, як розхитаний стілець, стіл, який зжив себе, або тумбочка, яка не вписується в інтер'єр. Що примушує Вас тримати ці речі? Що змусило вас купити це в першу чергу?

Запишіть причини, по яких вони були куплені.

2. Пройдіться навкруги і подивіться, що у вас на стінах. Старі сімейні фотографії? Анотація плакатів мистецтва з музею? Килим, який Ви купили або зшили?

Зміст, кольору і текстури говорять багато що про те, що Вам дійсно подобається. Запишіть, що вони пропонують Вам.

3. Подивіться на свою останню купівлю. Це те, що Ви зазвичай купуєте? Що щось радикально відрізняється від інших меблів, що може сказати Вам, що ви готові до зміни стилю?

Уважно подивитеся на ці меблі, якщо вона відрізняється. Що Вам подобається в ній?

4. Коли Ви оглядаєте будинок, Ви можете сказати, що любите одну кімнату більше ніж інші? Ви схильні витрачати більше часу в ній, чим в інших кімнатах?

Швидше за все, ця кімната оформлена в стилі, який Ви найбільше любите і який заспокоює Вас. Подивіться на ті елементи, які складають цю кімнату, і чи можна повторити їх.

5. Ви помітили багато повторень певного кольору, форми або текстури? Ви побачили безліч об'єктів, які пов'язані?

Іноді Ви можете створювати колекції насправді не знаючи, що Ви робите це, і вони є ключем до того, про що Ви дійсно піклуєтеся.
Що робити, якщо у Вас є багато колекцій, і усі вони різні? Ви як і раніше бачите тему, яка проходить через них. Це можуть бути кольори або форми, або щось тонше, як текстура, або настрій, що ці речі викликають.

6. Запишіть Ваш улюблений магазин. Не лише той, де ви купуєте меблі, але де Ви купуєте інші речі, такі, як одяг.

7. Нарешті, подумайте про те, куди Ви хотіли б піти, коли Ви подорожуєте. Що б Ви хотіли привезти звідти? Що якщо Ви можете поїхати куди хочете? Куди Ви поїдете? Що Ви там робитимете? Це може сказати багато що про те, що дійсно цікавить Вас і може допомогти Вам в складанні стилю для вашого будинку.

8. Подивіться спеціалізовані журнали. Не занадто довго зупинятися на чомусь, але вирвіть фотографії, які зацікавили Вас.

9. Перегляньте Ваші замітки і прогляньте фотографії. І ось що визначає Ваш реальний стиль.

Типи:

1. Ваш стиль є традиційним, якщо Ви даєте перевагу темному дереву, і різьбленим деталям. Ви можете використати, як тканини, такі як ситцеві, жаккард, так і скатертини.
2. Ваш стиль є сучасним, якщо ви віддаєте перевагу чистим лініям, а також ряду варіантів обробки. Шкіра і мікрофібра підходить Вам більше, ніж тканини.
3. Ваш стиль є адріатичним, якщо Ви любите натуральні волокна і морську тематику(черепашки, шпалери з морськими пейзажами).
4. Электический стиль матиме елементи різних культур і епох. Домінувати в нім будуть насичені кольори і текстури.