Головна » Корисні статті про меблі » 10 порад по вибору меблів в дитячу кімнату

10 порад по вибору меблів в дитячу кімнату

ДИТЯЧА КІМНАТА - ЦЕ ОСОБЛИВИЙ СВІТ, В ЯКОМУ ПОВИННІ БУТИ СТВОРЕНІ ВСІ УМОВИ ДЛЯ ІГОР, веселих занять, НАВЧАННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДИТИНИ. ТІЛЬКИ використовуючи сучасні, ФУНКЦІОНАЛЬНІ І ВИСОКОЯКІСНІ МЕБЛІ, МОЖНА ЗРОБИТИ ТАК, ЩОБ КІМНАТА ДИТИНИ СТАЛА ТАКОЮ НАСПРАВДІ. ВИБІР МЕБЛІВ ДЛЯ ДИТЯЧОЇ - непросте завдання, але, СКОРИСТАВШИСЬ кількома порадами, ви безпомилковий підберете необхідні ДЛЯ СТВОРЕННЯ ОПТИМАЛЬНОГО ІНТЕР'ЄРУ ЕЛЕМЕНТИ.

ПОРАДА №1

У дитячій кімнаті не повинно бути занадто багато меблів, бажано звести їх кількість до мінімуму. Не слід захаращувати кімнату меблями, необхідно залишити в ній якомога більше вільного простору. Причому місце для веселощів та ігор необхідно і малюкові і підлітку.

ПОРАДА №2

Не слід купувати меблі «на виріст»

Оптимальний варіант - коли дитячі меблі з'являються в кімнаті у міру потреби, поступово. Для новонародженого потрібно в першу чергу придбати ліжечко, пеленальний комод або спеціальний столик. Для дошкільника найнеобхіднішим елементом є столик для занять, який можна замінити ігровим столом, а також стільчик. Коли дитина почне вчитися в школі, не обійтися без книжкової шафи, парти або навчального столу.

ПОРАДА №3

Підбирайте меблі з урахуванням росту дитини

Габарити дитячих меблів мають важливе значення. Всі предмети в дитячій повинні бути легко досяжні для малюка, і він повинен вільно діставати їх із шафи, з полиць або з ящиків. З особливою увагою потрібно підбирати стіл і стілець, оскільки неправильне положення під час занять можуть викликати серйозні порушення постави. Оптимальний варіант - стілець, здатний регулюватися за висотою і спеціальна підставка для ніг, користуватися якою дитина буде до тих пір, поки не зможе упиратися ногами в підлогу.

ПОРАДА №4

Основна вимога до дитячих меблів - функціональність

Розмістити в належному порядку дитячі речі дозволять ящики, полки і короби. Дуже часто об'ємні шафи й комоди залишаються напівпорожніми. Виправити ситуацію можна зміною висоти полиць і додаванням нових. До речі доведеться мобільний легкий дитячий гарнітур, переставити який не складе труднощів.

ПОРАДА №5

Меблі для дитячої повинна бути екологічними

Доцільніше придбати дерев'яні дитячі меблі, незважаючи на їх досить високу ціну, в порівнянні з доступними меблями з ДСП. У будь-якому випадку, необхідно перевірити наявність гігієнічного сертифікату. В використаних лаках і фарбах не повинно міститися токсичних речовин, оскільки діти сильніше, ніж дорослі, сприйнятливі до дії багатьох отруйних речовин. Оббивна тканина не повинна викликати алергії, ковзати і повинна легко пропускати повітря і піддаватися чищенню.

ПОРАДА №6

Віддайте перевагу спокійним колірним рішенням

Насичені яскраві кольори меблів можуть зробити негативний вплив на психологічний стан і зір маленької людини. Як правило, в цьому приміщенні і так знаходиться маса строкатих, різноколірних предметів - книг, іграшок. Щоб не викликати втоми очей і додати кімнаті візуально більше простору, потрібно купити меблі, забарвлену в блідо-рожеві, світло-зелені або блакитні тони.

ПОРАДА №7

Підбирайте меблі без гострих кутів

Щоб уникнути нещасних випадків і травм можна придбати дитячі меблі, яка не має виступів, кути якої закруглені.

ПОРАДА №8

Неприпустимо встановлювати в дитячій меблі з дзеркалами і шклом, оскільки вони можуть стати причиною отримання травми або серйозного нещасного випадку.

ПОРАДА №9

Придбайте меблі-трансформери, що дозволяють суттєво заощадити простір

Модульні меблі дають можливість облаштувати обов'язкові в кожній дитячій зони: відпочинку, ігрову та навчальну. Як варіант, можна встановити письмовий стіл під двоярусну ліжко, заощадивши тим самим додаткову вільну площу для ігор.

ПОРАДА №10

Обов'язково прислухайтеся до думки дитини

І малюк, і підліток, повинні мати можливість вкладати посильну допомогу в облаштування своєї кімнати. Простір, який створено своїми силами, приємніше підтримувати в чистоті.

Меблі на замовлення
Меблі - це невід'ємна частина інтер'єру нашого дому. І не завжди стандартні рішення підходять нам. В такому випадку на допомогу приходять меблі на замовлення у Львові. Адже замовивши індивідуальні меблі Ви зможете втілити всі свої мрії у реальність.