Головна » Корисні статті про меблі » Як використати Фен-Шуй для спальної кімнати

Як використати Фен-Шуй для спальної кімнати

Коли Ви розміщуватимете меблі Вашої спальні, спробуйте використати китайські принципи Фен-Шуй, які в цьому питанні пропонують свої 5 принципів Тварини :

Тигр сів справа, Дракон парить високо в небі і зліва від Вас, Птах Фенікс далеко попереду, Черепаха плентається ззаду, і Змія - Ви і ліжко - посередині.


Крок 1. Праворуч від ліжка необхідно розмістити прикроватную тумбу. Тигр пригнувся і знаходиться в стані готовності до атаки, у разі настання загрози.

Крок 2. Зліва від ліжка розташовуються високі тумби, полички і шафа сукні. Дракон високо парить над землею і символізує мудрість і уміння.

Крок 3. Біля підніжжя ліжка залишайте порожнє місце. Фенікс, який представляє наш погляд і натхнення, йому потрібний простір, щоб дивитися вперед і збирати знання і інформацію.

Крок 4. Поставте ліжко узголів'ям до стіни, - черепаха, яка ззаду, забезпечуватиме стабільність і захист.

Крок 5. Розмістіть ліжко так, щоб Ви могли виразно бачити вихід з кімнати. Але при цьому, вона не має бути розташованих прямо навпроти дверей або стіни, в якій рассположена двері. Сенс цього в тому, щоб можна було виразно бачити, хто входить, але не бути на шляху енергії, що входить.

Крок 6. Постарайтеся уникнути того, щоб ліжко було розміщене поряд з вікном. Позиції вікна і дверей регулює циркуляцію енергії по кімнаті, тому важливо, щоб Ви не були не цьому шляху

Крок 7. Уникайте розміщення дзеркала прямо навпроти дверей або вікна - це може робити потік енергії з більшою інтенсивністю

Крок 8. Не розташовуйте ліжко прямо під люстрою. Освітлення створюватиме додаткову енергію, яка може зробити додатковий вплив на груди, голову і тіло.

Крок 9. Окрема увага заслуговує вибір спинки ліжка. Форма її спинки може надавати підтримку вашим особистим якостям і сприяти успіху в житті. Напівкруглі або овальні спинки(Метал) хороші для бізнесменів і чиновників; квадратні дерев'яні спинки сприятливі для робочих професій; хвилеподібні спинки(Вода) підходять для представників творчих професій, а трикутні спинки(Вогонь) годяться тільки для тих, хто не любить багато спати.

Крок 10. Віддавайте перевагу ліжкам, які здаються на вигляд гладшими, з кутами, що округляють, дозволяють енергії безперешкодно рухатися по кімнаті.

Інші варіанти спинки ліжка

- Спинка, зігнута посередині, - хороший фэн-шуй


- Подвійний вигин спинки допустимий тільки для ліжка, на якому сплять дві людини. Тоді він вказує не на роздвоєність осіб, а на гармонійність стосунків.


- Спинка у вигляді високої арки на одномісному ліжку нагадує надгробний камінь. Поганий фэн-шуй.


- Спинка з пологим вигином, у якої одна сторона вища за іншу, називається "Дракон і Фенікс". Для гармонії в сім'ї чоловік повинен спати на тій стороні, де спинка вища.


- Старомодне ліжко з балдахіном створює враження захищеності і спокою. Це сприятливий фэн-шуй.

Для відмінного сну і щасливого життя рекомендуємо спальний гарнітур Impero, вироблений в Китаї фірмою Oeston за ліцензією італійських дизайнерів.

Високоякісне дерево і шикарний дизайн зможуть зробити спальню по-справжньому обителлю відпочинку і сну.