Головна » Корисні статті про меблі » Дизайн інтер'єру - створюємо свій світ

Дизайн інтер'єру - створюємо свій світ

Деякі люди кажуть, що живуть у своєму світі. Що цей світ не схожий на світ інших людей, і щоб зрозуміти цей світ, треба в нього зануритися. Замислюючись про майбутньому будинку, нам теж хочеться, щоб будинок був нашим світом або світом сім'ї, не схожим на інші. У всіх у нас різні професії, і особливість нашого світу диктують те, чим ми займаємося. У цій статті ми хочемо поділитися з вами досвідом людей, який свій світ вже створили, і дати вам кілька порад.

Меблі в інтер'єріСучасні меблі

стиль

Якщо ви людина публічних професій: артист, шоумен, музикант, то вам краще вибирати для свого будинку приватну й комфортну обстановку, де можна відпочити. Це скоріше ізольовані кімнати і класичний інтер'єр.

Якщо ви плануєте жити один або одна, і до вас будуть часто приходити гості, то ваш варіант - це квартира студія.

Якщо ваша робота не пов'язана з публічністю, то вам можна вибрати проміжний варіант: частина кімнат як один простір, і частина приміщення - строго розділені зони.

Останнім часом, багато хто розділяє частину простору ширмами. Відокремлюючи, наприклад, спальню від вітальні.

Інтерьер

Сучасний інтер'єрЯкщо ви ведете активний спосіб життя, то для вас буде добре використовувати яскраві кольори в інтер'єрі.

Якщо ви займаєтеся економікою чи навчаєте дітей, то для вас підійдуть спокійні тони, які будуть сприяти відпочинку.

Якщо ваша професія пов'язана з технікою, то вам підійде стиль хай- тек, з сучасною модульної меблями, в який добре впишеться техніка нового покоління.

Якщо графік вашої роботи не нормований, то вам варто вибирати інтер'єр функціональний, де все по мінімуму з легко миються.

Ваша професія політик, ви займаєтеся великим бізнесом, тоді ваш дім - це частина вашого іміджу і тут підійде дорогий класичний стиль з меблями з англійської дуба і спальнею у французькому стилі.

Якщо ви художник чи журналіст, то ваша квартира - це місце де ваші творчі фантазії можуть втілитися в інтер'єр. Це може бути і авангардний дизайн, і японський мінімалізм. Все залежить від того, що ближче вашій душі.

Останнім часом люди багато подорожують і привозять з поїздок різні сувеніри, які расстанавлівать в своїй квартирі, цей стиль має назву ф'южн. Може бути, вам сподобається, що ваш будинок буде нагадувати затишний сувенірний магазин, а, може бути, вас приваблює етнічний чи колоніальний стиль. Вищеперелічені стилі не суперечать ніяким професіям.

Та й взагалі, хіба мало кому що підходить! Головне, ваше світовідчуття ! Так що творіть свій світ на свій смак!

Оздоблення та аксесуари

Якщо ви пишете музику або займаєтеся будинку спортом, то краще, якщо ваші стіни будуть мати додаткову звукоізоляцію. Подумайте про сусідів!

Якщо ви модельєр і художник, не забудьте про майстерню, а якщо ви збираєте гостей, то сплануйте вітальню в клубному стилі. А якщо ви письменник чи академік, то подумайте, де у вашому будинку буде розташовуватися бібліотека.

Нехай люди, які приходять до вас в будинок, здогадуються, чим ви займаєтеся. В елементах декору можна використовувати свою роботу. Це може бути як грамота або сертифікат, так і картини, або дизайнерські підробки на стінах. Творіть свій світ, робіть його таким, щоб вам в ньому було добре і затишно, а ваша професія отримувала в цьому світі певну підживлення, завдяки правильно підібраному інтер'єру.

Як створити "свій" інтер'єр?

Існує величезна кількість красивих інтер'єрних рішень, та й журнали по дизайну кожен місяць підкидають з десяток нових ідей. І більшість з них припадає нам до смаку. Тому не дивно, що, вибираючи новий образ для свого будинку, ми часом приходимо в замішання. Як не розгубитися і вибрати те рішення, яке відповідає вашій індивідуальності?

Прислухатися до себе

Індивідуальні переваги в області дизайну і його лейбмотиву можуть змінюватись - від смужки до квітів, від «огірків» до клітини... І важливо враховувати, що кожен з варіантів має на увазі в свою чергу тисячі модифікацій - від нарочито легковажного до підкреслено суворого. Так що не можна ставити знак рівності між кліткою і лаконічностью інтер'єру чи квітковим мотивом і безтурботністю. Наприклад: англійський стиль - непомітні букети на тканинах благородних відтінків і фактур - багато до чого зобов'язує, а геометричні візерунки всіх кольорів веселки створюють авангардний, «молодіжний» настрій. Тому не варто автоматично «відправляти» штори з трояндочками в спальню, а пуфик в чорно-білу смужку ставити в кабінеті. Для початку давайте подумаємо, що саме ви хочете висловити тим чи іншим дизайном, про що він повинен «говорити» вашим гостям і - в першу чергу - вам самим. Оскільки дизайн вашої квартири - це те оточення, в якому буде йти ваше життя.

Індивідуальний інтер'єрінтер'єр будинку

Вибравши основний напрям, можна окинути господарським поглядом поглядом ті меблі і предмети інтер'єру, які у вас вже є. Така ревізія і стане найкращою відповіддю на питання: як втілити в життя задуману вами концепцію, чого бракує для її створення? Склавши перелік речей, які потрібно докупити, можна сміливо вирушати в довгий і часом виснажливий шлях по бутиках, меблевим магазинам, блошиним ринкам і салонах антикваріату.

Часто, намалювавши собі образ квартири - мрії, ми чекаємо негайного втілення задуманого. Але варто бути готовими до того, що насправді на цей творчий процес може піти не один місяць. Не думайте, що все вийде за один витрачений на шопінг вечір. Так що давайте запасемося терпінням і продовжимо пошук потрібних елементів з любов'ю до свого будинку і його мешканцям.

Чи варто плисти за течією?

Будемо виходити з того, що для себе ми вже постаралися, знайшовши той варіант інтер'єру, який влаштовує нас і наших рідних і цілком вписується в рамки сімейного бюджету. І все ж, погодьтеся, створюючи ефектний дизайн будинку, ми неодмінно думаємо про те, яке враження він справить на гостей.

Виходячи з цього, часто виникає бажання оформити квартиру (або хоча б її частину) в «самому модному» на сьогоднішній день стилі. Всі ми пам'ятаємо, як на початку дев'яностих в багатьох квартирах з'явилися шпалери під обвиті плющем стіни, як жодна вітальня не обходилася без горезвісної «стінки», як помпезні м'які меблі поступово поступилася місцем повітряному хай-теку і так далі. Мода на інтер'єр (як, власне, і будь-яка мода) дуже мінлива. Сьогодні нам вдається зловити і реалізувати популярну тенденцію, а завтра вона стає безнадійно застарілою...

Поступово приходиш до висновку, що дизайн повинен бути не на піку моди, а, швидше, поза часом. Можна говорити про інтер'єр просто приємному та інтер'єрі видатного. Перший піддається класифікації, його стиль (поєднання стилів) можна визначити з першого погляду, а все майстерно виконані прийоми давно відомі і тому передбачувані. Таке оформлення приміщення, безумовно, може справляти враження на глядача і мати деякі елементи індивідуальності. Але не більше того.

Як правило, запам'ятовуються своєю індивідуальністю квартири і будинки особистостей неординарних, необов'язково відомих або дуже успішних, але які мають своє бачення світу, себе і свого дому. Зауважимо, що пошук і вираження своєї суті за допомогою інтер'єру зовсім не говорить про самозакоханість. Елементарна увага до умов, в яких ми проводимо більшу частину свого життя, та сама турбота про власне здоров'я. Це так само природно, як, скажімо, бігати вранці і харчуватися здоровою їжею.

Навпаки, «штучний», демонстративний інтер'єр якраз і говорить про те, що у господаря будинку проблеми з самооцінкою. Тому йому і потрібний захват відвідувачів, часто - на шкоду власному комфорту.

Так що домашній інтер'єр - той самий випадок, коли здоровий егоїзм стає позитивною рисою власника і допомагає йому досягти бажаного результату. Не дарма трохи затерте, але від того не менш справедливе вираз «Мій будинок - моя фортеця» наполовину складається з присвійних займенників.

А тому, яким би складним не був вибір, він завжди за вами. Ми ж, у свою чергу, продовжимо пропонувати вашій увазі всілякі варіанти оформлення для квартири або будинку - від ультрасучасних до традиційних. Вибір величезний, а рішення - у ваших руках.

Новий інтер'єр - як створити свій унікальний стиль

Сотні глянцевих журналів детально в картинках розповідають нам про сучасні тенденції моди в області інтер'єрів, міняючи їх від сезону до сезону, немов колекції одягу від провідних дизайнерів. «Жіночі пристрасті» розповідають, як не загубитися в цьому розмаїтті і знайти свій стиль.Навіть у самих назвах і позначеннях сучасних стилів і напрямів відбувається велика плутанина. Втративши своє початкове значення, стилі почали сплітаються між собою, народжуючи все нові і нові напрямки. І кожному з них присвоюється яке-небудь гарне і помітне слово в якості назви.

мінімалізм в інтер'єріінтер'єр спальні

Зі сторінок журналів і екранів телевізорів модні ведучі та журналісти сиплють подібними слівцями, намагаючись перевершити один одного в оригінальності. Постмодернізм, мінімалізм, кантрі, етніка, хай-тек, сафарі, кіч-«гламур», стиль альпійських будиночків або англійської садиби, не кажучи вже про класику, яка на даній момент існує в безлічі варіантів - все це те, з чим доводиться стикатися сучасним дизайнерам і їх замовникам.

Стиль і стильність

У сучасному світі визначити який-небудь стиль і повністю витримати його практично неможливо. Тому головним завданням при створенні інтер'єру є не спроба повторити який-небудь вже створений ким-небудь і коли-небудь стиль, а створити якусь стилізацію, витримуючи основне, напрям, що цікавить вас.

Принципова відмінність в тому, що ви не створюєте свій інтер'єр на основі поєднання жорстких атрибутів стилю, в точності повторюючи вже виконані інтер'єри в таких же матеріалах і кольорах. Це, з одного боку, зовсім не цікаво, адже отриманий результат буде всього лише калькою. Крім того, можуть бути певні складнощі в пошуку конкретних матеріалів в океані сучасного ринку товарів в цій галузі.

Продумуючи дизайн, краще зробити щось особисте, унікальне, щось своє, дотримуючись загального стильового напрямку, близького вам по духу і відчуттю. При цьому можна використовувати сучасні матеріали і оригінальні аксесуари, намагаючись в елементах і загальних мотивах добитися того відчуття, яке, на вашу особисту думку, відповідає обраному стилю.

Головним поняттям для сучасної архітектури і дизайну поступово стає не стиль, а «стильність» - самобутність і унікальність інтер'єру. Невелика гра слів як не можна краще відображає сучасні тенденції.

Інтерьер оцінюється, перш за все, з точки зору поєднання елементів усередині нього, цілісності його композиції і внутрішньої логіки. І вже потім вся ця цілісна картина підтягується до найбільш близького стилю і записується в його представники із застереженнями або без. Таким чином, при створенні власного інтер'єру, відштовхуватися треба не від якого-небудь помітного слова, а від загального образу, приміряючи його на себе і свій будинок.

Як цього добитися?

Насамперед, необхідно зібрати матеріал. Як художник для створення власного твору вивчає роботи класиків, так і архітектор - дизайнер, і ви особисто, перш ніж продумувати нюанси власного інтер'єру, повинні визначитися із загальним напрямом, який вам близько і цікаво.

Для цього потрібно якомога більше дивитися навколо, вивчати фотографії в журналах або рекламних проспектах, навколишні інтер'єри, досліджувати їх в найдрібніших подробицях і не відкидати якісь вподобані приклади, керуючись фразами «це мені не по кишені» або «якось дешево виглядає».

Інтер'єр вітальніІнтер'єр

Якщо вам сподобався образ в цілому або якийсь елемент цього образу, його потрібно запам'ятати, відкласти в голові і потім, при розробці власного стилю, повернутися до нього, вивчити і перетворити з точки зору вже вашого особистого інтер'єру. І звичайно будь-який стиль, стосовно житлового простору, складається з декількох основних компонентів.

поєднання кольорів

Насамперед, відчуття стилю народжує поєднання кольорів. Проаналізуйте той матеріал, який ви зібрали, з точки зору колірної гами. Швидше за все, у ваших вирізках, нотатках і закладках знайдеться певна послідовність.

Для різних варіантів класичного інтер'єру характерні світлі тони з наявністю якого-небудь кольору: світло-зеленуваті, світло-блакитні і ніжно жовті обов'язково підкреслені білим, для інтер'єрів у стилі японського мінімалізму характерні більш природні, екологічні тони, коричневі всіх відтінків, сірі.

Віднесіться до знайдених закономірностей уважно і критично, приміряючи на собі, адже в даний момент закладаються основи вашого майбутнього інтер'єру. Звертайте увагу не тільки на поєднання квітів, а й на контрастність. Для класики, наприклад, в даному контексті характерні м'які поєднання, а інтер'єрам японського стилю властиві більш різкі й контрастні гами.

форма

Швидше за все, у ваших закладках можна буде простежити якісь загальні елементи у формах меблів, полиць, ніш, аксесуарів та інших формотворчих елементів. Для кожного стилю і напряму характерні якісь загальні форми і моменти або навіть використовувані елементи.

Якщо наводити в приклад варіанти англійського стилю - то цим елементом стане різьблене дерево, домінуюче в інтер'єрі (складної форми дерев'яні ніжки меблів і вишукані карнизи). Такий стиль допускає наявність великої бібліотеки, де книги розташовуються на розкішних дерев'яних полках.

А для стилю хай-тек навпаки характерна повна відсутність всього «зайвого». Рівні площини без додаткових малюнків і рельєфів, і поєднання, побудовані на різниці в матеріалах, а не на їх декорі. Якщо в такому інтер'єрі необхідно розмістити бібліотеку, то, швидше за все, вона повинна бути за зачиненими дверима.

світло

Світлове рішення теж різне для різних стилів. Сучасний ринок світильників пропонує величезну кількість варіантів - вбудовані, накладні, підвісні, приховані. З усього цього розмаїття потрібно буде вибрати саме ті варіанти, які, виходячи із загального уявлення про стиль, припускає ваш інтер'єр.

Меблі на замовлення для сучасного інтер'єруСтворюємо домашній затишок

Для мінімалізму, наприклад, більше підходить прихована підсвітка: за рогу, з-за площини, з-під матового скла. А багаті інтер'єри в класичному стилі припускають красиву і шикарну люстру по центру кімнати.

Не варто забувати і про форму світильників. У деяких стилях і напрямах світильники є знаковим елементом. Наприклад, знамениті китайські ліхтарики. Навіть у вигляді одного бра або настільної лампи на тумбочці вони додадуть всій кімнаті певний впізнаваний колорит.

драпірування

Штори, покривала, подушки, скатертини формують образ нітрохи не менше, ніж шпалери та меблі. При їх виборі потрібно враховувати все до дрібниць: і колірна гамма, і малюнок, і фактура - все це не повинно вибиватися з вашого загального стилю.

Для стилю сафарі, наприклад, як не можна більш добре підійдуть шкіряні і хутряні речі з малюнком, що нагадує забарвлення тварин. Але вони будуть абсолютно нелогічні для етнічних стилів, де необхідно скоріше використовувати малюнки, відповідні національним мотивам країни, що є лейбмотивом інтер'єру.

Підіб'ємо підсумок

Не дивлячись на поради професійних дизайнерів, Вам і тільки Вам вирішувати, як має виглядати інтер'єр Вашого будинку. І якщо при його створенні ви будете керуватися не тільки поняттям про комфорт, вартість і легкість в придбанні, але й критично поставитеся до підбору елементів Вашого інтер'єру з погляду єдності стилю і сполучуваності, то Ваш будинок стане не просто зручним середовищем для проживання, а й цільною, закінченою картиною, витвором мистецтва, як не можна краще відображає ваш внутрішній світ.

Як створити свій інтер'єр у будинку - Меблі на замовлення від виробника

Меблі на замовлення
Меблі - це невід'ємна частина інтер'єру нашого дому. І не завжди стандартні рішення підходять нам. В такому випадку на допомогу приходять меблі на замовлення у Львові. Адже замовивши індивідуальні меблі Ви зможете втілити всі свої мрії у реальність.