Головна » Корисні статті про меблі » Меблі з цінних порід дерева

Меблі з цінних порід дерева

Меблі з цінних порід дерева - це і вишукана краса, і комфорт, і сприятлива енергетика у будинку. Як у далекому минулому вона прикрашала інтер'єри палаців, так і в наші дні вважається показником престижності і благородства.

При виробництві меблів використовуються найчастіше такі цінні породи як дуб, вишня, бук, лайсвуд, груша, рожеве дерево, махагоні, горіх, клен. Цінність цих порід полягає в їх міцності, довговічності і неповторному малюнку деревини.

Надзвичайно популярний дуб. Це пояснюється його широкою поширеністю(він росте в Європі, Азії, Америці), високою міцністю, естетичною привабливістю. Меблі з дуба цінувалися завжди, - це ознака респектабельності. Її люблять за міцність, довговічність, за благородну текстуру з яскраво вираженими великими посудинами. Меблі з дуба більше підходять прибічникам традиційності в оформленні інтер'єрів.

Ясно-рожевий бук не такою дорогою як дуб, але при цьому міцніший. Для виготовлення меблів ця деревина дуже зручна - вона добре піддається обробці, шліфується, рівномірно тонується у будь-який колір.

Також до особливо міцних порід відноситься ясен. При цьому деревина ясена дуже гнучка і пластична і відрізняється багатством відтінків. Свіжість і багата текстура краще всього гармоніюють із строгими, благородними формами меблів, надаючи їм особливу витонченість.

Ще одне улюблене меблевими майстрами дерево - вишня. З рожевувато-коричневої деревини виходять дуже витончені меблі, її текстура прекрасно поєднується з різним декором, наприклад, з різьбленням, скляними вітражами або закругленими формами. Ця порода не така тверда, як ті, про які йшла мова вище, і прекрасно піддається будь-якій обробці.

Меблі з червоного дерева здавна вважалися еталоном витонченого смаку і благополуччя. До червоних порід відносять махагоні, тик, палісандр, кемпас і так далі. Але найчастіше, говорячи про червоне дерево, мають на увазі саме махагоні, що росте в Центральній Америці. Воно має напрочуд красиву текстуру теплих відтінків. Деревина з червоного дерева прекрасно полірується, абсолютно не схильна до псування деревними шкідниками і напрочуд міцними. Не випадкове червоне дерево здавна використовується для виготовлення найелітнішої продукції.

Меблі з чорного дерева були відомі ще в Стародавньому Єгипті, де з неї робили скриньки для храмів фараонів. Меблі з ебенового дерева стояли в розкішних палацах часів Римської імперії. За часів епохи Відродження чорне дерево також дуже цінувалося. У эбена одна з найтвердіших і важчих деревин на Землі. Через те, що чорне дерево дуже важко піддається обробці, меблі з нього є одними з найдорожчих.

Ні з чим не сплутаєш деревину одного з найкрасивіших австралійських дерев - лайсвуда: великі серцевинні промені утворюють добре помітний шовковистий малюнок волокон на рожевуватому або червонувато-коричневому фоні.

Звичайно ж, це лише небагато з цінних порід деревини, що використовуються для виробництва меблів. Нині їх налічується не один десяток. Сучасні меблеві технології дозволяють підібрати для кожної породи індивідуальний спосіб обробки залежно від її властивостей, що дозволяє створювати дивовижні по красі предмети інтер'єру. Меблі з різноманітних цінних порід дерева прикрашають сьогодні не лише житла, але і елітні заклади, клуби, комерційні банки, ресторани, казино і так далі
Меблі на замовлення
Меблі - це невід'ємна частина інтер'єру нашого дому. І не завжди стандартні рішення підходять нам. В такому випадку на допомогу приходять меблі на замовлення у Львові. Адже замовивши індивідуальні меблі Ви зможете втілити всі свої мрії у реальність.