Головна » Корисні статті про меблі » Ремонт кухні: дизайн інтер'єру в стилі кантрі

Ремонт кухні: дизайн інтер'єру в стилі кантрі

Для успішного ремонту потрібно визначитися з дизайном приміщень, розрахувати бюджет, все спланувати. І починати його краще за все з кухні. Адже саме кухня - це наше «домашнє вогнище». А зручна, якісно відремонтована, стильна кухня - це запорука домашнього затишку.

У нас ви зможете замовити кухню на будь який смак!

Як дізнатися, який стиль дизайну для кухні підійде саме Вам? Якщо ви заплуталися в незліченних пропозиціях і стилях дизайну, а свою кухню хочете бачити теплою і затишною, радимо вам вибрати ремонт кухні в стилі кантрі.

Стиль кантрі виник в Америці, слово «кантрі» позначає невелике містечко, село. По суті це сільський стиль. При обробці інтер'єрів у стилі кантрі, часто використовують дерев'яну обробку, а для недорогого варіанту особливо підійде ламінат. Він дуже зручний тим, що не потребує особливих зусиль при прибиранні. Для стилю кантрі важливе створення атмосфери домашнього тепла і затишку. Тому окрім вбудованих меблів і сучасної техніки, передбачається наявність шаф і буфетів з вітринами і звичайно потрібна плита з духовкою, яка буде гармоніювати з цими меблями.

Стільниця не обов'язково повинна бути дерев'яною, можливі будь-які природні матеріали: камінь, мармур, граніт. Єдиною вимогою буде те, що вона повинна поєднуватися за кольором з іншими меблями: шафами і буфетами.

Незмінний атрибут кухні в стилі кантрі, це завжди множинні і різноманітні полички. При дефіциті місця їх можна використовувати замість шаф , також поставити глиняний посуд, всілякі баночки і ємності для круп і спецій.

Дуже важливі фіранки. У даному стилі їх завжди використовують для прикраси кухні. І вішають фіранки не тільки на вікна, ними декорують полички і буфет.

Мийка може бути керамічною або латунною. Але на керамічній бажано б зробити ручний розпис. Форма у мийки може бути будь-яка.

Обідня зона передбачає, що це місце, де за святковим обідом або вечірнім вечерею збирається вся родина. Тобто, це має бути найкомфортніше місце в кухні. А підкреслять простоту і затишок вашої кухні дерев'яний стіл, можна з фарбованого дерева і прості зручні стільці. Обшивку стільців потрібно підбирати в тон шторам і фіранкам.

Стиль характеризується, як цілісність природи і домашнього затишку, і якщо ви надумаєте ремонт в стилі кантрі, і зробите в цьому ж стилі інтер'єр кухні, то тим самим створите затишну атмосферу. Простота і функціональність оформлення, велика кількість природних матеріалів, припадуть до душі будь-якій людині, яка цінує домашній комфорт.